НАВЧАЄМОСЬ ЗМІШАНО

Вокально – хореографічна студія «Чайка» відновила заняття у групах хореографії та вокалу.  Група хору (керівник Олена Корнєєва) в онлайн форматі працює над новим репертуаром, розучує пісні «Моя Україно» Ольги Юнакової, «Ой у Лузі калина» Степана Чарнецького, «Україна  – це ти» Катерини Бужинської, «Над Україною» Олени Луценко. Відбувається також індивідуальна робота над постановкою голосу, диханням.

Молодша хореографічна група (керівник Тимохіна Аліна) займається партерною гімнастикою, класичним екзерсисом, повторює репертуар.

Середня група з хореографії (керівник Хуторна Вікторія) працює над підтриманням фізичної форми вихованців, в основному на місці (обмежений простір), виконуються вправи для голови, тулубу, наклони, повороти. Повторюється танець «Козачок», «Тарантела» (окремі рухи та комбінації).

Старша група хореографії (педагог Юрій Трубчанінов) проводить заняття на базі структурного підрозділу закладу (Курузова,13) з вихованцями, які знаходяться у місті. Класичний станок, вправи на середині, повторюється концертний репертуар. З дітьми, які виїхали з міста, заняття відбуваються на платформі Мeet.

Діти дуже сумують за Палацом, своїми класами, друзями та педагогами, раді зустрічам та спілкуванню. Їм дуже хочеться відчути успіх на рідній сцені закладу, почути оплески та похвалу своїх педагогів. Сподіваємось, що все так і буде!