#ПОВЕРТАЄМОСЬДОНАВЧАННЯ

15 вересня 2022 року у ЗПО «МПДЮТ» відбулась педагогічна нарада  «Концептуальні основи діяльності закладу щодо створення сприятливих умов для формування рис громадянина Української держави, творчої особистості, повноцінного морального, психічного, фізичного розвитку вихованців». Педрада-актуалізація, тобто педрада у формі інформаційних повідомлень, актуальних на поточний момент, обговорення концептуальних основ організації освітньої діяльності закладу на 2022/2023 навчальний рік.

До участі у роботі  могли приєднатись також педагоги, що знаходяться на цей час за межами нашого міста через платформу ZOOM.

На педраді були розглянуті актуальні питання ефективної організації освітнього процесу у закладі в сучасних умовах; визначені пріоритетні напрямки і основні завдання роботи всіх підрозділів закладу та шляхи їх реалізації .

Світлана Горлова, заступник директора з НВР, зупинилась на основних актуальних освітніх меседжах: повернутись до основної цілі – створювати і надавати якісну позашкільну освіту, зосередитись на найважливішій місії – місії педагога, звернути увагу на оновлення підходів що до організації освітньої діяльності в умовах воєнного стану, адаптувати освітню систему закладу  до  умов сьогодення.

Олена Філоненко, практичний психолог, підкреслила важливість надання психологічної допомоги учасникам освітнього процесу під час воєнного стану, запропонувала проєкт #япоруч, запровадження психологічних хвилинок  під час кожного заняття.

Ольга Карпенко, завідувачка методичним відділом, висвітила аспекти діяльності методичної служби закладу з формування професійного розвитку педагогів в умовах війни. Було затверджено Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти в ЗПО «МПДЮТ», яке заздалегідь зазнало ретельного обговорення педагогічним колективом.

Ніна Самофалова, завідувачка відділом організаційно – масової роботи, зосередила увагу присутніх на питаннях національно-патріотичного виховання, яке залишається в українському суспільстві першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. Визначальною рисою патріотизму є його дієвість: акції, флешмоби, екологічна просвіта – все це  допоможе формуванню нового українця, що діє на основі національних і європейських цінностей.

Людмила Маринюк, директорка закладу, підвела підсумки роботи закладу влітку. Майстер – класи, розважальні програми, волонтерська діяльність, творчі проєкти та багато чого іншого було проведено з дітьми тимчасово переміщених сімей у Козак – палаці, у гуртожитку на Добролюбова, 23.

Людмила Вікторівна виділила ключові акценти діяльності закладу у 2022/2023 навчальному році: освітня діяльність буде здійснюватись у змішаній формі з урахуванням безпекової ситуації та в безпечному освітньому середовищі. Вона також представила нових педагогів, які будуть навчати хореографії, інформатиці та тележурналістиці.

Незважаючи на складну ситуацію, педагогічний колектив закладу, як осередок реалізації державної політики в галузі позашкільної освіти в м. Запоріжжі,  зберігатиме не тільки те, що в нас було,  але  і  продовжувати  удосконалювати методи та форми навчання та виховання,  щоб  виховати освіченого, конкурентно спроможного ціннісно-орієнтованого УКРАЇНЦЯ!

Велика подяка Володимиру Шпіленку, завідувачу відділом інформаційної та видавничої роботи, модератору педагогічної наради, та Едуарду Криворученко, звукорежисеру, за технічне забезпечення заходу.