ТВОРЧИЙ ЛИСТОПАД

Минув нелегкий, але насичений заняттями, фестивалями, конкурсами та змістовними подіями творчий листопад. Педагоги, вихованці та батьки прагнули до реалізації дитячого потенціалу. Усі зусилля не залишилися марними, а навпаки, увінчалися гідними нагородами та перемогами.

ВІТАЄМО!

Вихованців образотворчої студії (керівник Олена Арсієнко) за здобуті нагороди у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Мрії збуваються» (м. Тернопіль): Чуракова Кіра – Гран-прі, Веремеєнко Веронка – І місце, Долгінська Аліса – І місце.

Дерев’янко Олександру, вихованку циркової студії  (керівник Дмитро Єсковець) за І місце у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Вільний птах», який відбувся дистанційно у м. Одеса.

Вихованців Театру моди, таланту та успіху «InspIRAtion» (керівник Ірина Борщ) за здобуті перемоги у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Вільний птах», який відбувся дистанційно у м. Одеса: Лапонова Катерина – Лауреат І ступеня в номінації «Акторська майстерність», Скрима Всеволод –  Лауреат І ступеня в номінації «Театральне мистецтво і художнє слово», колектив театру моди  – Лауреат І ступеня в номінації «Театр моди».

Вихованку Лапонову Катерину за І місце – номінація «Театр моди, фотомодель» – у І міжнародному твотуровому багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Наша Україна» (м. Київ).

Вихованці групи театру моди, яка знаходиться у Німеччині, протягом листопада  взяли участь у майстер-класі з вокалу, який провела Лаура Март, разом розучили та виконали пісню «Незалежна, сильна вільна Україно!»,  та  у заході, присвяченому 300-річчю з Дня народження українського філософа-мандрівника Григорія  Сковороди.

https://youtube.com/watch?v=6VwClfAkltA&feature=share

ВІТАЄМО!

Вихованців ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» (керівники Геннадій та Лариса Шевцови) за призові місця у Всеукраїнському танцювальному фестивалі «Renaissance Cup 2022», який відбувся 20 листопада у місті Дніпро:

Кошулинський Денис та Жадленко Ілона – два  І місця, два ІІ місця.

Храпачов Лев та Петренко Олександра – два ІІІ місця .

Вихованців ансамблю «Фієста» за здобуті нагороди у VІ Всеукраїнському танцювальному фестивалі «Bravo Cup 2022», який відбувся 3 грудня у місті Дніпро:

Кошулинський Денис та Жадленко Ілона – два ІІІ місця;

Гончаров Олександр та Позняк Злата – чотири ІІ місця, керівник Микола Новотарський.

Дякуємо усім вихованцям за відповідальне ставлення до занять,  батькам – за підтримку!