УКРАЇНА AROUND THE WORLD

22 січня 2023 року, за ініціативою Міського Палацу дитячої та юнацької творчості, для дітей, що тимчасово мешкають у гуртожитку на Добролюбова 22, відбувся інтерактивний захід, присвячений Дню Соборності України.

Педагоги Палацу підготували дуже цікавий квест «Україна around the World». Сьогодні наша країна проходить велике випробування війною. Українці вимушено покинули свої домівки, роз’їхалися по всьому світові та понесли з собою свою культуру, звичаї і правдиву історію. Україна зараз об’єднує весь прогресивний світ!

Саме сьогодні дуже важливо гуртуватися, підтримувати та допомагати один одному.

Станції квесту – різноманітні. Все що нас зараз об’єднує – все це є у квесті. Тут і пісня, і петриківський розпис, і українська кухня, і українські казки, історія і географія України.

Соборність гуртує. І зараз має велике значення, що від Сходу до Заходу у нас єдина земля, єдина нація, єдина країна – Україна. Ми дякуємо всім, хто взяв участь у квесті, допоміг нам у проведенні заходу.

Наш квест до Дня Соборності пригорнув увагу волонтерської групи «Пліч-о-пліч», яка надіслала подарунки для дітей. Це Олена Менжул,  Дар’я Кендус, Оксана О́чкур (9 років), Гаркава Маріанна, Карпенко Антон, Роза Сладостна, Тата Неш, Хлопкова Світлана, Олександр Скритний і навіть кіт Ераст, який особисто перевірив кожен подарунок.

Перемога з нами! Все буде Україна!