Арлекіну – 30!

12 березня 2019 року святковим шоу – концертом циркова студії «Арлекін» відзначила своє 30-річчя. «Арлекін» – це величезна родина, в якій кожна дитина важлива і особлива, її здібності – унікальні, а талант – безцінний. Парад – але – вихід всіх артистів на сцену: повітряні гімнасти, моноциклісти, жонглери, акробати, веселі клоуни відразу заволоділи увагою всіх гостей свята.

А далі, кожен виступ юних артистів циркової студії – це повноцінна, унікальна, неперевершена і захоплююча вистава. Гра з діаболами, акробатичний дует, гімнаст на ременях, гімнастка на корд-де-волані, акробатичне тріо, еквілібрист на кубиках, гімнастка на полотнах,  баланс на котушках –   все це потребує максимальної самовіддачі, наполегливості, працьовитості від виконавців. А ще треба любити цирк так, як його люблять керівники студії Любов та Володимир Свириденко. Чимало гімнастів, еквілібристів, жонглерів, мандрують зараз по усьому світу, прославляючи рідну альма-матер і своїх наставників.

У гості до ювілярів завітала циркова студія «Феєрія» ПНЗ «ЦТДЮ Олександрівського р-ну» (керівник Світлана Воротняк). Директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Юлія Погребняк нагородила студію грамотою департаменту, подякувала за багаторічну сумлінну працю та побажала нових успіхів  та звершень. Директор Палацу Людмила Маринюк разом із гостями свята привітала ювілярів та подарувала всім юним артистам величезний торт!

 

Фото Бориса Дворного