«Чайка» знову перемагає!

26 травня 2019 року вокально – хореографічна студія «Чайка» брала участь у IІ Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного мистецтва «Простір майбутнього» м. Київ.

З кожним роком рівень підготовки та організації заходу вдосконалюється, географія проекту розширюється, а кількість учасників збільшується.

http://festivaliskustv.net/category/video/. «Чайка» виступала в двох вікових категоріях, де представила свої найкращі хореографічні композиції: Шопско хоро, Батько отаман, Скрипаль та Український козачок. Як і завжди під час конкурсів на колектив чекали несподіванки: маленька і дуже слизька сцена, де нашому великому колективу було дуже незручно виступати, велика кількість колективів – учасників. Але «чайкінці» вміють виступати в будь- яких умовах,

розуміють, що на конкурсі треба, незважаючи на перешкоди, виступати на достойному рівні. Два перших місця – ще до кошику колективу! Після конкурсу діти відвідали Хрещатик саме в День міста Києва, здійснили екскурсію до Межигір’я. Вітаємо «Чайку»!