Гурток астрономії

Керівник гуртка – Петриченко Євген Сергійович

Закінчив Запорізьку державну академію, факультет промислової електроніки

моб.: (068) 449  27 89

Навчальна програма астрономічного гуртка розрахована на 3 роки навчання для підлітків віком від 12 до 17 років. Займаючись в астрономічному гуртку, вихованці в повній мірі усвідомлюють те, що для досконалого вивчення астрономії необхідні певні технічні навички, знання іноземних мов, комунікабельність, вміння користуватись комп’ютером, працювати у міжнародній інформаційній системі Інтернет. На заняттях гуртка керівник  ознайомлює з історією астрономічних досліджень, досягненнями вітчизняної й світової космонавтики, з небесною сферою, Сонячною системою, видимим рухом планет.

Програма передбачає роботу з інструментами для досліджень, такими, як телескопи, розробку і виготовлення наочних власних приладів спостережень. На заняттях вищого рівня вихованці знайомляться більш детально з астрофізикою, еволюцією зоряних систем, парадоксами чорних дір та темною речовиною, пошуком життя у Всесвіті та самим поняттям – життя.

Вихованці гуртка активно беруть участь у обласних  та Всеукраїнських конкурсах, таких, як «Космічні фантазії», «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», а також у тематичних заходах, що проводяться  МГО «Запорізький Астрономічний клуб «Альтаїр».