Гурток інформатики та обчислювальної техніки

Керівник Інденко Марина Сергіївна

т. +380970393536

Освіта: закінчила «Запорізький авіаційний фаховий коледж імені О.Г. Івченка» за спеціальністю «Комп’ютерні науки», технік-програміст; студентка Національного університету «Запорізька політехніка» факультету «Комп’ютерні науки та технології»

Запрошуємо дітей віком від 10 років до гуртка інформатики. 

Комп’ютери, смартфони, планшети увійшли у повсякденне життя кожної сучасної людини. Складно уявити хоча б один день без використовування мережі Інтернет, різноманітних сервісів та додатків. Але не кожен з нас замислюється, що всі ці зручні та корисні програми розроблені людиною.

Кожен хлопець, кожна дівчина, які цікавляться як працює той чи інший додаток, як створюється веб-сайт, як розробляються комп’ютерні ігри, в майбутньому можуть стати творцями новітніх комп’ютерних технологій.

Гурток інформатики – це перший крок у пізнанні комп’ютерного всесвіту. Разом ми навчимося не тільки комп’ютерній грамотності, але й користуванню офісними програмами: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, MS Access, опануємо графічні редактори такі, як Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Figm6a, навчимося проектувати додатки у середовищі розробки й навіть створимо власний веб-сайт.

Вихованці гуртку отримують можливість спробувати свої сили у різних напрямах сучасної ІТ-індустрії: від написання коду для прикладних програм до проходження всіх етапів створення веб-порталу.

Запрошуємо хлопців та дівчат до нашого дружнього колективу!