Гурток «Логостімулон» мовленнєвого розвитку і логоритміки

Керівник гуртка Курницька Любов Тимофіївна

Закінчила Слов’янський Державний педагогічний інститут (олігофренопедагогіка), Запорізьке педагогічне училище (дошкільна педагогіка і психологія), спеціальність: вчитель-логопед, вища категорія, вчитель-методист.

моб.(096) 069 08 33

    Освітня програма гуртка розрахована на 2 роки для  дітей середнього та старшого дошкільного віку, які мають вади мовлення. Займаються у підгрупах та індивідуально. Тривалість занять 30 хвилин, 2 рази на тиждень. На початку року логопед знайомить батьків з результатами діагностики, проводить консультації, заняття-практикуми взаємодії та підтримки у родинному спілкуванні. Зміст програми передбачає у цікавій, різноманітній формі розвивати у дитини загальні мовленнєві навички (дихання, темп, ритм, виразність, чітку звуковимову). Застосовуються інтерактивні вправи, логопедичні та дидактичні ігри, мовленнєва зарядка, музично-ритмічні вправи, артикуляційна та пальчикова гімнастика, ейдотехніка символів, су-джок терапія, логостімулони. В кінці року за результатами повторного обстеження спеціалістом заповнюється картка вступу до школи.

Якщо Ваша дитина самостійно не може правильно вимовляти звуки і слова, неохоче повторює за дорослими мовленнєві фрази і мало говорить для свого віку – не залишайте це без уваги! У нашому гурточку комунікативні тренінги дають хороші результати і діти долають бар’єри мовленнєвого та психологічного походження, впевнено ідуть до школи.