День відкритих дверей

9 вересня у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся День відкритих дверей. Незважаючи на  дощ, актова зала швидко заповнилась батьками та вихованцями, які вже навчались у гуртках та студіях та новачками, яки прийшли до нас вперше.

Свято почалось з відео презентації діяльності Палацу –  «Зірковий рейс НР-18-19». Глядачі опинились у віртуальному аеропорту, де здійснювались посадки на рейси. Стюардеси пропанували рейси – напрямки навчання, та знайомили всіх присутніх з переліком гуртків та студій на інформаційному табло віртуального аеропорту. Відомі колективи закладу яскраво представили своє мистецтво, Медіа школа презентувала відеоролик, переможець міського конкурсу відеороликів. На екрані демонструвались кращі роботи гуртків образотворчого мистецтва, декоративно – ужиткової творчості.  

Вокально – хореографічна студія «Чайка»

 

Театр моди таланту та успіху.
Театр моди таланту та успіху.

 

Циркова студія «Арлекін»

 

Хореографічна студія «Весняночка»

 

Гурток фітнесу.

 

Ансамбль спортивного бального танцю «Фієста»

 

Директор закладу Людмила Вікторівна Маринюк привітали всіх присутніх та побажала успіхів у навчанні.

 

Свято продовжилось у фойє, де проходили майстер – класи з декоративного мистецтва, проводились екскурсії по Палацу.

 

Флеш – моб «Ми  – це Україна» завершив програму свята. Всі кабінети, хореографічні класи, спортивні зали гостинно відкрили свої двері, щоб  записати всіх бажаючих здобути позашкільну освіту, розвинути свої таланти та здібності. З новим навчальним роком!