День відкритих дверей у Палаці

За традицією щороку на початку вересня, а саме 08.09.2019 об 11.00 Палац дитячої та юнацької творчості гостинно відкрив двері та запросив всіх юних мешканців нашого міста, їх батьків на «Творчий стартап».

Програма Дня відкритих дверей була насиченою та різноманітною. По-перше, це презентація ведучих художніх колективів закладу, демонстрація їх досягнень, виступи на сцені або відео та фото презентації. Наші гості познайомились з мистецтвом вокально-хореографічної студії «Чайка», Театру моди, таланту та успіху, хореографічної студії «Весняночка», ансамблю спортивного-бального «Фієста», циркової студії «Арлекін», талант – студії «Фріда», гуртка авторської (бардівської) пісні. Окремо були представлені гуртки Медіа – школи, спортивні, натуралістичні та декоративно – ужиткові. Сподіваємось, що всіх зацікавили майстер – класи, які провели педагоги Центру української культури: «Чарівні квіти» – виготовлення квітів з гофрованого паперу, «Пташка з фетру», «Ананас» – поробка з природних матеріалів, «Квітка України» – петриківський розпис.

На першому та другому поверхах працювали фото простори:

«На крилах творчості» (І поверх), та «Космічний старт» (ІІІ поверх), де кожний змог зробити унікальну фотографію з друзями на пам’ять.

Звичайно, щоб познайомитись зі всіма напрямками діяльності закладу, всіх гостей запросили на екскурсію Палацем, до Планетарію та до Музею космосу.

Долучайтеся до нашої великої родини! Приходьте до нашого Палацу дитячої та юнацької творчості, який стрімко розвивається та гідно утримує пальму першості у регіоні. Приходьте, щоб розкривати свої таланти, пишатися можливістю бути першими, кращими, зірковими!

Фото Бориса Дворного