Фієста запалює зірки

Листопад 2019 виявився напруженим для вихованців ансамблю спортивного бального танцю «Фієста»: два Всеукраїнських та один міжнародний конкурси! До речі, це норма для спортивних пар – треба тримати себе у формі. У відкритому Всеукраїнському турнірі «Запалюючі зірки» юні спортсмени у категорії Дебют та Ювенали вибороли три перших, два других та чотири третіх місця. А у Всеукраїнських змаганнях «Осіння мозаїка» 2019. Кубок України, які проводило Міністерство молоді та спорту України, Асоціація спортивного танцю України, на них посипалась розсип нагород: п’ять перших місць, три других місця, три третіх місця. А ще ведучі пари ансамблю – Новотарський Микола – Мамай Софія, Мікулін Альберт – Хауха Алісія стали бронзовими призерами Кубку України у європейській та латиноамериканській програмах. Попереду міжнародні змагання, тож успіхів тобі, Фієсто!