«LET’S DO IT UKRAINE» АБО «ЗРОБИМО ЦЕ, УКРАЇНО!»

17  вересня вихованці закладу приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «WorldCleanupDay», яке традиційно проходить у третю суботу вересня.  В цьому році Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine», запросив учасників вийти на прибирання своєї країни. Екологічна акція проходила  під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» та  дотриманням карантинних вимог і обмежень воєнного часу.

Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті.

Мета заходу – формування культури правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля. До участі в екологічній акції долучилися  гуртки «Петриківський розпис» (керівник Краснокутська Т.Ф.), «Моделювання іграшки-сувенір» (керівник Туз О.Г.), «Квіткова фея» (керівник Мінченко Г.К.),  гурток «FitnessBetta» (керівник Белькова Т.В.) ,  вокально-хореографічна студія «Чайка» (педагоги Корнєєва О.І.,  Тимохіна А.І.) та хореографічна студія «Весняночка» (педагог Скрипченко О.С.), які прибирали прилеглі до філій території. До акції долучилися батьки  та не байдужі мешканці. Під час акції  діти збирали  опале листя, пластикові пляшки та інше сміття, яке буде вивезено комунальними службами міста.

Ми – частина природи, тож нам за неї і відповідати!