НАМАЛЮЮ ТОБІ ЗОРІ

14 лютого 2019 року, саме до Дня закоханих, у Міському Палаці відбувся концерт Олександра Дрекало, соліста вокально – хореографічної студії «Чайка».

До студії 6-річного Сашка привела бабуся. Педагоги студії запримітили енергійного хлопчика, який  всі твори з репертуару студії намагався заспівати саме – ну, справжній артист! Педагог студії з вокалу Олена Корнєєва та художній керівник студії Юрій Трубчанінов вкладали у талановитого хлопчика душу і серце. За 10 років навчання Саша значно виріс – він став лауреатом всеукраїнських та міжнародних конкурсів. А ще став душею «Чайки»!Олександр Дрекало співав соло, в дуеті з Кариною Коршиковою і в супроводі хору студії. Прозвучали народні і сучасні пісні, нев’януча класика – «Намалюю тобі зорі», «Скажи мені», «За лісамі, горами», «Чом, чом, земле моя», «Чорнобривці», «По садочку ходжу», «Гусарська балада» , «Гуцулка Ксеня», «Місячна мелодія »,« Варто чи ні », католицький хорал Моцарта Dona Nobis Pacem «Даруй нам мир».

Олександр співав українською, російською (арія містера Ікс з оперети «Принцеса цирку»), французькою (з репертуару співачки Інділи «Останній танець», англійською (пісня з кінофільму «Титанік» «Моє серце буде битися»), італійською («Повернись у Соренто ») . До речі, пісня «Повернись у Соренто» прозвучала і в запису – вперше Саша її заспівав у 9 років!

Виступ 16-ти річного талановитого співака вдало доповнювала хореографічна група студії: український танець «Козачок», болгарський народний танець «Шопско хоро», вокально – хореографічна композиція «Чорноморочка», «Віїжджалі козаченьки», «Полька Дзига».

Завершився чудовий вечір виконанням пісні Віталія Козловського «Загадай бажання».

Під час концерту Олександр Дрекало отримав цінний подарунок – годинник від міського голови Запоріжжя Володимира Буряка з написом «Хай щастить!», який  юному таланту вручив заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Серед почесних гостей вечора були заступник директора департаменту – начальник управління з питань розвитку освіти Наталія Вітковська, депутати Запорізької міської ради Зінаїда Гальчинська і Олександр Воронцов. Вони подякували колективу «Чайки» за чудовий концерт і вручили грошові сертифікати директору Міського палацу дитячої ти юнацької творчості Людмилі Маринюк.

Колектив Палацу впевнений, що попереду у Олександра – велике майбутнє! У хлопця вже є сертифікат на пільговий вступ до Запорізького державного музичного училище імені Платона Майбороди.