Полтавські візерунки

З 09 по 11 листопада вокально – хореографічна студія «Чайка» брала участь у І Міжнародному фестивалі-конкурсі інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтва «Полтавські візерунки» м. Полтава.

Вихованцям студії, які виступали у двох номінаціях: академічний спів та народна хореографія прийшлось додати багато зусиль, щоб перемогти у своїх вікових категоріях. «Зразкові художні колективи», хореографічні студії, ансамблі танцю з м. Полтава, м. Харків, м. Тростянець, м. Люботин, м. Кривий ріг, м. Енергодар, м Суми і навіть з м. Лебанон Бейрут були потужними суперниками нашим вихованцям. Але поре все, до скарбнички колективу додались ще п’ять І нагород: вокальна група вразила журі співом a capella, дуже достойно виступили солісти студії, молодша та середні групи балету.

Під час перебування у Полтаві, «Чайка» відвідала Соборну площу, оглянула “Білу альтанку”, пам’ятник Полтавській галушці, Свято-Успенський собор, проїхала вулицями затишного міста, побувала у музеї садибі Івана Котляревського, у національному музеї українського гончарства і кераміки у с. Опошня.

Ми щиро вітаємо студію «Чайка» з перемогою!