Привіт, веселкове літо!

З 1 червня Палац перейшов на літні форми роботи: на організацію змістовного відпочинку дітей, що відвідують табори денного перебування, на організацію навчально – виховного процесу вихованців за іншими формами роботи (дослідження, пленері, участь у фестивалях, конкурсах). Вихованці гуртка тайського боксу планують брати участь у відкритому чемпіонаті Запорізької області, хореографічна студія «Весняночка» готується до Міжнародного фестивалю Молодіжної Творчості FOLKOWE INSPIRACJE у м. Лодзь, Польща, вокально – хореографічна студія «Чайка» – до міжнародного фестивалю – конкурсу «Світ, мистецтво, море» у Болгарії. Низку конкурсів запланував ансамбль спортивного бального танцю «Фієста», вихованці студії образотворчого мистецтв проводять пленері, відвідують Запорізький обласний художній музей, «ART» галерею, готуються до участі у ХІІІ пленері Рєпіна у м. Харків. А  вихованці «Театру моди, таланту та успіху» беруть участь у  міжнародному фестивалі-академії кіно-театральної TV- творчості «Золотий ключик», у Всеукраїнському фестивалі «Міні-міс Україна» та інших. Сподіваємось на перемоги та успіхі наших вихованців!

Наші юні  астрономи протягом червня будуть спостерігати нічне зоряне небо з метою створення міні-досліджень з астрономії, готувати  експозиції дитячих робіт для музею Космосу.

Палац гостинно зустрічає двічі на тиждень вихованців табору денного перебування на базі ліцею №62: для них працюють гуртки, проводяться ігрові програми, працює кінозал «Кадрик». Отже, у нас весело, і незважаючи на спекотну погоду, можна змістовно провести свої канікули!