«Сонячний зайчик» 2018

З 19 по 21 жовтня 2018року у Позашкільному навчальному закладі “Міський Палац дитячої та юнацької творчості” відбувся Х Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик».

У фестивалі брали участь 80 аматорів авторської пісні (11 колективів та окремі учасники) з 9 областей України.

Під час фестивалю-майстерні було проведено відкриття фестивалю та «Зустріч-знайомство» з учасниками, за підсумками якої було сформовано 6 навчальних груп. Групи брали участь у психологічних тренінгах, тренінгах з акторської майстерності та мікрофонному тренінгу. Було проведено майстер-класи з поезії, режисури пісні, гітари, вокалу, авторської пісні, сценічної мови, сценічного руху.

Для учасників фестивалю педагоги підготували програму «Я обираю свободу» до 100-річчя Олександра Галича. Що до новацій цього року, відбувся експрес-тренінг з хорового співу, під час якого була вивчена триголосна хорова партитура пісні В. Завгороднього «Сонячний зайчик», що є гімном фестивалю. Цей номер був виконаний під час концерту-закриття.

Під час фестивалю працювала творча майстерня Олени Гаджилової, було підготовлено дипломну виставу «Переломлення», або Сад скульптур, що лунають. До роботи було залучено скульптури та графіку відомого запорізького скульптора Б.Чака. Цей захід допоміг практично продемонструвати вміння та навички вихованців фестивалю, які вони здобули за попередні роки.

За підсумками роботи творчих майстерень відбулися концерт призерів фестивалю на Малій сцені та Заключний концерт фестивалю за участю лауреатів, викладачів та гостей у великій залі Палацу.