«СТОРІНКАМИ ЧАРІВНОЇ КАЗКИ»

17 січня  2019 року у Палаці відбувся різдвяний концерт художніх колективів закладу, присвячений  українським різдвяним та новорічним святам. Тож зазирнемо до сторінок чарівної казки … На День Святого Миколая слухняні діточки отримують від нього подарунки, якщо написали йому листа з проханням або побажанням. І він обов’язково їм відповість.

А коли наша планета була ще зовсім молодою, а між країнами лютували страшні війни, люди чекали на народження спасителя, Сина Всесвіту. Це сталося і зійшла найяскравіша із зірок. Відтоді щороку ми святкуємо Різдво та Святий вечір і до нас поспішають колядники та щедрувальники.

Цикл новорічних свят завершується святом Водохрещення.  За традицією  в ніч з 18 на 19 січня відкривається небо і кожен може просити в нього, що забажаєш і всі бажання обов’язково здійсняться.

Проілюстрували сторінки чарівної казки яскраві виступи юних артистів вокально-хореографічної студії «Чайка», ансамблю бального танцю «Фієста», хореографічної студії «Весняночка», «Театру моди таланту та успіху», гуртка ударних інструментів, театрально –  ігрового гуртка   «Організатори дозвілля», Циркової студії «Арлекін»,  Талант – студії «Фріда», до яких долучились  керівник гуртка іноземної мови Гана Романенко та соліст Запорізького Муніципального театру танцю Павло Бабіцин. Всіх присутніх привітала директор закладу Людмила Вікторівна Маринюк, а ще нагородила переможців фотоконкурсу «В об’єктиві  – Зима», який відбувся під час зимових канікул.

Отже, шануйте свій рід,свої звичаї та традиції.

Фото Бориса Дворного