СИМФОНІЯ ТАЛАНТІВ

23 травня, як завершуючий акорд навчального року, відбувся звітний концерт  найкращих художніх колективів  закладу, яки злились в одну симфонію –  «Симфонію талантів»! Як і справжня симфонія  – наша складалася з чотирьох частин, насичених розмаїттям барв і відтінків. Потужний початок  концерту (Дік Дейл «Мізірлоу») підкорив всіх у виконанні ансамблю ударних інструментів (керівник Віталій Солом’янчук, заслужений артист України). Циркова студія «Арлекін» (керівники Володимир та Любов Свириденки) представила найкращі свої номери: «Гімнаст на ременях» Олексій Отцов, «Акробатичний дует» Яна Криворучко, Поліна Ковресьєва,  «Класичний етюд»  Яна Криворучко та Владислав Іванов та інші. Театр моди таланту та успіху» (керівник Ірина Борщ) представила дві нові колекції, які мали шалений успіх у глядачів! Всеволод Скрима, який представляв художнє читання, покорив всіх своїм мистецтвом та чарівністю. Хореографічна студія «Весняночка» внесла мажорний настрій Ізраїльським танцем «Земерлах» (керівник Наталія Воронцова). Витончені та інтелігентні номери ансамблю «Фієста»: «Блюз по –  італійські», «Свінг, свінг, свінг», «Гоу, гоу, джайв» додали драйву та мелодичності (керівники Лариса та Геннадій Шевцови). Стрімка тема черешневого кларнету Булата Окуджави  прозвучала у виконанні Анни Тищенко, гурток авторської пісні (керівник Олена Алексєєва). Червоні та чорні кольори змішались на сцені у зворушливій композиції «Фенікс» у виконанні Талант – студії «Фріда» (керівник Анна Шостак – Дановська). Народний яскравий акорд додали запальні танці вокально – хореографічної студії «Чайка» (художній керівник Юрій Трубчанінов).

Людмила Вікторівна Маринюк, директора Палацу,  вручила свідоцтва Про позашкільну освіту найкращим виконавцям, майстрам, нашим випускникам.

Хочеться побажати всім педагогам закладу, які із дня у день, із року в рік старанно перетворюють 7 простих нот на справжнє диво – надзвичайну і неповторну Симфонію талантів –  натхнення та успіху!

фото Бориса Дворного