«Таланти міста Z»

21 лютого 2019 року з 14.00 до 17.00 в ПНЗ «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся міський  конкурс – майстерня дитячої творчості «Таланти міста Z».

Організаторами конкурсу виступили  департамент освіти і науки Запорізької міської ради та Позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості». Учасники конкурсу – учні  та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста, віком від 6 до 18 років. Конкурс проводиться за двома номінаціями, а саме: «Образотворче мистецтво», «Декоративно-ужиткове мистецтво».

В цьому році на конкурс представлено 100 робіт від вихованців  закладів позашкільної освіти і 150 робіт від закладів загальної середньої освіти міста.

Конкурс «Таланти міста Z» у  2019 році присвячується 80 – ти річчю Запорізької області. Орієнтовані теми конкурсних робіт – «Запорізький край очима дітей».

На виставці представлені роботи в різних техніках, живопис, графіка, фелтінг, художнє плетіння, ткацтво, в’язання спицями, гачком, витинанка, художня вишивка, м’яка  іграшка тощо. Це пейзажі, художні композиції, що відображають краєвиди Запоріжжя, мальовничі куточки природи, історичні, природні пам’ятки міста, а також сувенірна продукція, яка популяризує наш край. Більшість робіт вражає майстерністю, фантазією та творчими знахідками.

В програмі конкурсу – майстерні виставка творчих робіт, робота майстер – класів, церемонія нагородження переможців.

Учасників конкурсу привітали заступник директора департаменту – начальник управління з питань розвитку освіти Запорізької міської ради Наталія Володимирівна Вітковська, директор Палацу Людмила Вікторівна Маринюк, голова журі конкурсу  Прокоф’єв Євген  Олександрович, член національної спілки художників України та міжнародної конфедерації «Художники без меж».

Журі визначило переможців конкурсу: 18 призерів у номінації образотворче мистецтво, 18 призерів у номінації декоративно – ужиткове мистецтво.

Гран – прі у номінації «образотворче мистецтво» виборола Горевалова Дар’я, вихованка гуртка «Веселий пензлик» (керівник гуртка Кремерова О.В.) ПНЗ «ЦТДЮ Олександрівського району» за роботу «Проспект Соборний. Олександрівські  ворота» (живопис, акварель)

Гран – прі  у номінації «декоративно – ужиткове мистецтво» виборола Редько Анастасія, вихованка гуртка «Жар птиця» (керівник Шугай Г.М.)

ПНЗ «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» за роботу

Намисто «Пишна краса» (полімерна глина)

 

Володарям Гран – прі вручені подарунки – годинники – від Департаменту освіти і науки  Запорізької міської ради. Решта призерів отримали набори для творчості.

Всім призерам були також вручені сертифікати на придбання картин у магазині «Арт-холст» на суму 200 грн., а володарям Гран-прі на суму 1000 грн. від депутата Запорізької міської ради Ревчук Ольги Андріївні.