«Весняночка» у Польщі

Хореографічна студія «Весняночка» з 29.06.2019 по 06.07.2019, у складі 20 вихованців, брала участь у IX Міжнародному Фестивалі творчості Молодих Folkowe Inspirakje у Польщі, м. Лодзь.

Організаторами Фестивалю був Палац молоді ім. Ю. Тувіма та Фонд Сприяння та Підтримки Творчості Convivo у співпраці з багатьма партнерами – закладами культури та освіти адміністрації воєодства Лодзького. Різноманітна програма фестивалю включала до себе більше 20 проектів, в яких «Весняночка» брала участь разом з 500 учасниками з 20-ти країн світу: концерти, музичні експерименти, вуличні флешмоби, фольковий хоровод, мультимедійна інсталяція, фотовиставки та експозиції робіт молодих дизайнерів, покази моди, семінари, майстер класи та художні анімації. Одним з проектів фестивалю був конкурс «Золотий човен», у якому колектив хореографічної студії «Весняночка» посів ІІІ місце. В рамках фестивалю вихованці відвідали м. Краків, м. Варшаву та м. Скерневіце. Folkowe Inspirakje відкрив всім учасникам простір для міжкультурного діалогу і дозволив пізнати традиції різних народів світу, створювати сучасну форму художнього спілкування.

Фестиваль завершився шоу «Фолькуй за мир», де усі учасники виконали спільний танок Сіртакі, основною ідеєю якого було показати, як багато у нас спільного, як добре ми можемо працювати разом, і що варто розповсюджувати такі цінності, як толерантність, емпатія, повага.