З Днем працівника освіти України!

2 жовтня 2019 напередодні Дня працівника освіти України у ПК «Дніпроспецсталь»  відбувся урочистий захід. Педагоги нашого закладу брали активну участь у його підготовці та проведенні.  Гості свята відвідали виставку робіт наших педагогів – Мінченко Ганни Костянтинівни та Краснокутської Тетяни Федорівни та були вражені розмаїттям  робіт талановитих педагогів.

Премія міського голови за визначні досягнення у навчанні та вихованні підростаючого покоління була вручена Татариновій Аллі Григорівні, керівнику «Народного художнього колективу» студії образотворчого мистецтва, яка успішно працює у закладі вже 30 років! Вітаємо!

За сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський» була нагороджена Горлова Світлана Валентинівна, заступник директора з навчально – виховної роботи. Вітаємо!

Прикрасили церемонію нагородження вихованці «Театру моди таланту та успіху» під керівництвом Борщ Ірини Іванівни, які елегантно виносили сертифікати для лауреатів премії міського голови.

У святковому концерті брали участь наші кращі, славетні «Народні художні колективи»: ансамбль спортивного бального танцю «Фієста» (керівники тренери вищої категорії Лариса та Геннадій Шевцови) та вокально – хореографічна студія «Чайка» (Художній керівник  Юрій Володимирович Трубчанінов, заслужений працівник культури України).