З Новим Роком!

З 19 грудня, свята до Дня Святого Миколая, у Палаці розпочались  святкові новорічні заходи. Для дітей – сиріт та опікунів, для учнів  ЗОШ№87, для дітей  Дніпровського району, для вихованців закладу відбулись новорічна вистава «Думками на  виворіт» та інтермедія біля ялинки «Зустрічаємо рік Фунтика».  У виставах були зайняті юні артисти «Театру моди, таланту та успіху», театру «Етюд», театрально – ігрового гуртка «Організатори дозвілля», вихованці гуртка естрадного танцю «Фріда» та ансамблю бального танцю «Фієста». Святкову атмосферу додало лазерне шоу та чудово прикрашена ялинка.

Разом новорічні та різдвяні заходи у закладі відвідало 3 тисячі дітей.

Під час канікул для вихованців закладу проводилась ігрова програма за зимовими народними традиціями «Український зимограй», розважальна програма «Сніжинка побажань»,  фотовиставка «Зимові емоції».

Вокально – хореографічна студія «Чайка» брала участь у різдвяному концерті у ПК «Дніпроспецсталь», вихованці закладу  –  у обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», готувались до  міського фестивалю «Різдвяні вітання», до всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», до всеукраїнського еколого – мистецького фестивалю «Лендарт весна 2019», до всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», проводили майстер-класи,  здійснювали  екскурсії на дитячу залізничну дорогу.