Звітує «Фріда»

01.06.2019 року команда талант-студії «Фріда» запросила на свій п’ятий ювілейний звітній концерт, щоб підбити підсумки навчального року та представити нові танцювальні композиції зі східного та сучасного танцю.

Концерт розпочався виступом починаючої групи вихованців студії (тренер-постановник Аміна Кругляк). Це композиції «Ракс шаркі» та «Мікі Мауси».

Наймолодші вихованці студії показали фрагмент заняття з сучасного танцю, танець «Кухарчики» (викладач Коляда Вікторія).

Всіх присутніх вразили досконалістю виконання композиції «Табла» Дорофєєва Олександра, володарка найвищих нагород конкурсів східного танцю (хореограф-постановник Анна Шостак-Дановська) та Корнієнко Аріна (тренер Кругляк Аміна). Візитною карткою колективу «Фріда», на думку керівника колективу та хореографа-постановника Анни Шостак-Дановської, є найулюбленіший, емоційний та драматичний танець «Зозуля» у виконанні

основного складу колективу. Запальні танці змінювались вдумливими сучасними. Навіть ті діти, що прийшли в студію зовсім нещодавно, вже змогли стати частиною творчої сім’ї. З року в рік вихованці студії удосконалюють техніку не тільки індивідуального танцю, а й демонструють найкращі виступи в групових категоріях. Абсолютні чемпіони серед груп, конкурсу «СУПЕР СТАР 2019», основний склад студії з неперевершеними постановками «Табла», «Фенікс», (хореографи-постановники Анна Шостак-Дановська, Коляда Вікторія, Швидка Анна).

У 2016 році «Фріда» стала організатором Всеукраїнського фестивалю східного танцю «Орієнтал квін Фріда». Цей фестиваль не залишився без уваги федерацій східного танцю, роботу оцінили найвищими нагородами за внесок у розвиток культури східного танцю.

Всіх присутніх зі святом та великими досягненнями привітала директор Палацу Маринюк Людмила Вікторівна. Вона висловила вдячність батькам вихованців за суттєвий внесок в творчий розвиток студії, побажала успіхів вихованцям та педагогам.