Конкурси

Конкурс педагогічної майстерності

«ТВОРЧІСТЬ – КАТЕГОРІЯ ВІЧНА»

Творчість є найважливішою складовою особистісного й професійного зростання педагога. З метою сприяння професійному розвитку педагогів, активній взаємодії всіх учасників навчально-виховного процесу Палацу було запроваджено систему конкурсів педагогічної майстерності «Творчість – категорія вічна».

    Конкурс допомагає педагогам отримати визначення у професійному колі, відчути свою успішність, а успішний педагог, як правило, досягає добрих результатів і в роботі з вихованцями.

    Конкурс сприяє впровадженню в практику інноваційних методів і підходів.

Номінації конкурсу

1. «Зелене яблуко» – номінація у формі творчого конкурсу для молодих педагогів, яка проводиться з метою прискорення процесу адаптації початківців до входження у професію.
2. «Мистецтво бути педагогом» – номінація зі створення відкритого заняття педагогом, яка виявляє інноваційний ресурс підвищення якості діяльності на особистісному рівні.
3. «В дуеті з майстром» – номінація у формі творчого конкурсу команд (педагог + вихованець за різними напрямами діяльності закладу), яка дає змогу педагогу й вихованцю у творчій співпраці створити максимально успішне, творче середовище в процесі досягнення перемоги серед команд.
4. «Панорама інноваційних педагогічних технологій» – номінація виставкових методичних розробок, яка пропонує ознайомитися з моделюванням дидактичних форм роботи педагогів.
5. «Творча корпорація» – номінація оформлення матеріалів, яка висвітлює спільну творчу роботу стажиста і наставника з успішної педагогічної діяльності.
6. «Майстерня творця» – номінація презентацій відео-матеріалів навчальних занять педагогів, яка висвітлює систему роботи педагога в режимі інноваційного розвитку й сприяє впровадженню її в освітню практику.
7. «Освітній Оскар» – номінація презентацій відео-матеріалів педагогів, яка висвітлює систему роботи педагога за формулою «Ключ до успіху» (зростання професійних педагогічних компетентностей педагогів закладу з використання ІКТ та PR – технологій для формування власного іміджу).
8. «Педагогічний батл-герць» – номінація у формі творчого конкурсу команд педагогів, яка проводиться з метою поширити їх найкращий інноваційний досвід останніх років у системі позашкільної освіти закладу, що відповідає сучасним реаліям, зокрема, відзначити педагогів-новаторів на рівні закладу, піднести їх імідж у колективі.
9. «Моє успішне майбутнє» – номінація у формі спільного заняття педагога та випускника закладу щодо допрофесійного становлення особистості вихованця, з метою усвідомлення випускниками відповідальності за своє життя, вибір життєвого шляху; формування уявлення про своє майбутнє та життєві пріоритети; розвиток навичок прогнозування власних життєвих перспектив.

 

10. «Галерея інтерактивних ігор» – номінація у формі відео-демонстрації педагогами інтерактивних технологій в освітньому процесі, яка є однією з унікальних форм навчання і дає змогу зробити заняття цікавим й захоплюючим.
11. «Парк навчальних проектів» – номінація презентацій педагогів з проектувальної діяльності на заняттях.