Новорічні свята

«НОВИЙ РІК – 2021»

17 грудня у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбулася прем’єра новорічної вистави-феєрії «Таємнича історія замку Норд». Сучасного глядача важко здивувати, але ми все ж спробували. Адже вистава, що народилася цього року – це нове прочитання знайомих з дитинства казок. Тут і «Красуня та Чудовисько», і «Попелюшка», і «Дванадцять місяців».

Добро і зло, пиха й чемність, заздрість і самопожертва – все це є у сюжеті новорічної феєрії. Мелодії сучасних пісень у поєднанні з класичним сюжетом занурюють глядача у неймовірну історію пошуку справжнього добра і кохання.

У виставі брали участь вихованці спортивного бального танцю «Фієста», талант-студії «Фріда», циркової студії «Арлекін», гуртка сценічного мовлення «ГовориТи». Різноманітні за жанром номери сплелися у творчий візерунок «Таємничої історії замку Норд». Головні ролі лорда Нормана й Тіни зіграли молоді педагоги Палацу – Микола Новотарський та Ксенія Голубова.

За лаштунками вистави з початку навчального року тривала кропітка робота. Бо цьогорічна вистава – це колаборація колективів Палацу та відомих запорізьких вокалістів. Чарівну омелу з диво-квіткою зробили керівник вокально-хореографічної студії «Чайка» Юрій Трубчанінов та керівник гуртка «Робототехніки» Сергій Інденко. Чудові вітражі намалювали вихованці студії образотворчого мистецтва під керівництвом Олени Арсієнко. Костюми головних героїв – кропітка робота Яни Уманець.

Чудова, загадкова, музична, неперевершена казка, яку підготували режисери та автор ідеї Аліна Лаврова, Олена Каменєва, балетмейстери Микола Новотарський та Ганна Дановська, постановник циркових трюків Ксенія Голубова, звукорежисер та художник по світлу Едуард Криворученко.

Та яка ж казка без новорічного дива? А в ній див вистачило на кожного глядача! Першими глядачами вистави стали дівчатка та хлопчики, які перебувають на обліку в міській Службі у справах дітей. Окрім перегляду вистави, всі діти отримали солодкі подарунки. А ще обмінялися один з одним вітаннями до прийдешніх свят!

+«НОВИЙ РІК – 2020»

На Новорічні свята всі очікують на якийсь дива. Ось таким дивом для школярів міста стала новорічна вистава «Перлина сходу». Це дивовижні пригоди красуні Жасмін (Катерина Ксензова), яка мріє побачити сніг, закоханого Аладіна (Олег Глухарьов), який намагається здійснити це бажання, звертається до Джина, Шахерезади (Ніколь Козлова ) та долає всі перешкоди підступного Джафара (Микола Новотарський). Східний колорит дійству додає яскраве шоу від юних акторів талант – студії «Фріда» (керівник Ганна Дановська): яскраві костюми та заворожливі танці східних красунь переносять глядачів до далекої Агри. А ще юні актори циркової студії «Арлекін», які виконували ролі Абу (Софія Голоднюк), Яго (Яна Криворучко), Килима (Віра Смірнова), Симбада (Максим Косенко) разом з режисером вистави Аліною Лавровою та звуко та світло режисером Едуардом Криворученко створили справжнє новорічне чудо! Виставу подивилось майже три тисячі маленьких глядачів нашого міста!

У фойє другого поверху всіх гостей зустрічала красуня ялинка та казкові герої веселої інтермедії «Насниться ж таке…»: веселий Джеррі, Новий 2020 рік та кумедна Кікімора. Вони співали новорічні пісні, виконували запальні танці, залучали присутніх до рухомих ігор. Вихованці гуртка «Організатори дозвілля», а це були саме вони, разом з керівником Наталією Островерховою, створювали святковий настрій з перших хвилин у учасників новорічних заходів Палацу.

+«НОВИЙ РІК – 2019»

З 19 грудня, свята до Дня Святого Миколая, у Палаці розпочались  святкові новорічні заходи. Для дітей – сиріт та опікунів, для учнів  ЗОШ№87, для дітей  Дніпровського району, для вихованців закладу відбулись новорічна вистава «Думками на  виворіт» та інтермедія біля ялинки «Зустрічаємо рік Фунтика».  У виставах були зайняті юні артисти «Театру моди, таланту та успіху», театру «Етюд», театрально – ігрового гуртка «Організатори дозвілля», вихованці гуртка естрадного танцю «Фріда» та ансамблю бального танцю «Фієста». Святкову атмосферу додало лазерне шоу та чудово прикрашена ялинка.

Разом новорічні та різдвяні заходи у закладі відвідало 3 тисячі дітей.

Під час канікул для вихованців закладу проводилась ігрова програма за зимовими народними традиціями «Український зимограй», розважальна програма «Сніжинка побажань»,  фотовиставка «Зимові емоції».

Вокально – хореографічна студія «Чайка» брала участь у різдвяному концерті у ПК «Дніпроспецсталь», вихованці закладу  –  у обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», готувались до  міського фестивалю «Різдвяні вітання», до всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», до всеукраїнського еколого – мистецького фестивалю «Лендарт весна 2019», до всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», проводили майстер-класи,  здійснювали  екскурсії на дитячу залізничну дорогу.

+«НОВИЙ РІК – 2018»

Вистава «Дива. UA або надзвичайні пригоди у мережі»

Новий 2018 рік нестримно увірвався до Палацу дитячої та юнацької творчості, закружляв у шаленому вихорі запорізьких дітлахів та дорослих, перетворивши довгоочікуване свято на веселу та незабутню подію.

Новорічна казка «Дива. UA» перенесла гостей Палацу у цупкі тенета Інтернету, куди Мадам Зло запроторила Пана Морозенка. На допомогу доброму дідусю прийшли юний хакер Артемко та мрійлива Даринка, котра вірить у казки та дива. На дітей очікували надскладні випробування і захопливі пригоди, але вони змогли побороти зло і врятували новорічні свята, подарували глядачам незабутні емоції та гарний настрій.

Веселі розваги біля красуні-ялинки та запальні дискотеки зарядили всіх гарним настроєм і нестримною енергетикою на весь наступний рік.  Палац багато років  згуртовує молодь, дарує позитивні емоції і запрошує святкувати разом!

Приєднуйся без вагань, розвивайся, розважайся і навчайся разом з нами!