Новорічні свята

«НОВИЙ РІК – 2020»

+«НОВИЙ РІК – 2019»

З 19 грудня, свята до Дня Святого Миколая, у Палаці розпочались  святкові новорічні заходи. Для дітей – сиріт та опікунів, для учнів  ЗОШ№87, для дітей  Дніпровського району, для вихованців закладу відбулись новорічна вистава «Думками на  виворіт» та інтермедія біля ялинки «Зустрічаємо рік Фунтика».  У виставах були зайняті юні артисти «Театру моди, таланту та успіху», театру «Етюд», театрально – ігрового гуртка «Організатори дозвілля», вихованці гуртка естрадного танцю «Фріда» та ансамблю бального танцю «Фієста». Святкову атмосферу додало лазерне шоу та чудово прикрашена ялинка.

Разом новорічні та різдвяні заходи у закладі відвідало 3 тисячі дітей.

Під час канікул для вихованців закладу проводилась ігрова програма за зимовими народними традиціями «Український зимограй», розважальна програма «Сніжинка побажань»,  фотовиставка «Зимові емоції».

Вокально – хореографічна студія «Чайка» брала участь у різдвяному концерті у ПК «Дніпроспецсталь», вихованці закладу  –  у обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії», готувались до  міського фестивалю «Різдвяні вітання», до всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», до всеукраїнського еколого – мистецького фестивалю «Лендарт весна 2019», до всеукраїнського конкурсу «Український сувенір», проводили майстер-класи,  здійснювали  екскурсії на дитячу залізничну дорогу.

+«НОВИЙ РІК – 2018»

Вистава «Дива. UA або надзвичайні пригоди у мережі»

Новий 2018 рік нестримно увірвався до Палацу дитячої та юнацької творчості, закружляв у шаленому вихорі запорізьких дітлахів та дорослих, перетворивши довгоочікуване свято на веселу та незабутню подію.

Новорічна казка «Дива. UA» перенесла гостей Палацу у цупкі тенета Інтернету, куди Мадам Зло запроторила Пана Морозенка. На допомогу доброму дідусю прийшли юний хакер Артемко та мрійлива Даринка, котра вірить у казки та дива. На дітей очікували надскладні випробування і захопливі пригоди, але вони змогли побороти зло і врятували новорічні свята, подарували глядачам незабутні емоції та гарний настрій.

Веселі розваги біля красуні-ялинки та запальні дискотеки зарядили всіх гарним настроєм і нестримною енергетикою на весь наступний рік.  Палац багато років  згуртовує молодь, дарує позитивні емоції і запрошує святкувати разом!

Приєднуйся без вагань, розвивайся, розважайся і навчайся разом з нами!