Візітка

Методичний відділ – структурний підрозділ закладу, діяльність якого орієнтована на удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників, розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу Палацу, досягнення якісних результатів навчально-виховного процесу, що продиктовано сучасною ситуацією в освіті.

У відділі працюють методисти, що мають вищу освіту і досвід роботи у позашкіллі.

 

 

Панова Лідія Григорівна, методист вищої категорії, забезпечує методичний супровід діяльності педагогів гуртків гуманітарного та соціально-реабілітаційного напряму, відповідає за підготовку та проведення конкурсів професійної майстерності педагогів на рівні закладу.

 

 

 

 

 

Мамулькіна Олена Григорівна, методист вищої категорії, забезпечує методичний супровід діяльності педагогів Центру української культури, творчого об’єднання «Палітра», та гуртка дослідно-експериментального напряму, відповідає за підготовку, проведення та оформлення майстер-класів педагогів закладу, підготовку матеріалів «Досвід керівників гуртків-методистів», висвітлює роботу методичної служби на сайті Палацу.

 

 

 

 

Свірідова Ольга Петрівна, методист, забезпечує методичний супровід діяльності педагогів гуртків художньо-естетичного напряму, відповідає за роботу з обдарованими вихованцями Палацу.

 

 

 

 

 

 

Курницька Любов Тимофіївна, методист, забезпечує методичний супровід діяльності педагогів медіа-школи, технічно-спортивного та натуралістичного напрямів, відповідає за роботу з молодими та малодосвідченими педагогами.

 

 

 

Робота методичного відділу спрямована на:

  • організацію та забезпечення інформаційно-методичного супроводу освітнього процесу в гуртках, творчих об’єднаннях, колективах Палацу;
  • виявлення та висвітлення ефективного педагогічного досвіду педагогічних працівників позашкільного навчального закладу;
  • надання методичної та практичної допомоги педагогічним працівникам закладу з питань позашкільної освіти, програмного забезпечення навчально-виховного процесу,
  • координацію та вдосконалення роботи педагогічного колективу за напрямами позашкільної освіти.

Методична проблема закладу на 2016 – 2021 р.р.

«Розвиток творчої особистості всіх учасників освітньо-культурної діяльності в умовах сучасного позашкільного закладу»