Розклад занять гуртків

+вокально – хореографічної студії «Чайка»

Вокально-хореографічна студія «Чайка»

П.І.Б. педагога Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Неділя
Вокально-хореографічна студія «Чайка»

«Народний художній колектив» 

Художній керівник 

Трубчанінов Юрій Володимирович

 Заслужений працівник культури України

Хореографія

11 16.00-19.00

ІV вищий

16.00-19.00

ІV вищий

16.00-19.00

ІV вищий 

16.00-19.00

ІV вищий

Хуторна

Вікторія Вікторівна

Хореографія

ЗОШ №30 Актова зала 14.00-16.00

І основний

14.00-16.00

І основний

14.00-16.00

І основний

16.00-18.00

І початковий

16.00-18.00

І початковий

18.00 – 20.00

І початковий

15.00-18.00

ІІ основний

15.00-18.00

ІІ основний

16.00-19.00

ІІ основний

18.00-19.00

І початковий

18.00-20.00

І початков

18.00-20.00

І початковий

19.00-20.00

І початков

Таран Тамара Василівна

вокал 

Курузова, 13 18.00-20.00

І початковий

17.00-18.00

І початков.

18.00-20.00

ІІ початков.

19.00-21.00

ІІ початков.

15.00-17.00

ІІ початков.

Тимохіна Аліна Ігорівна

хореографія

Курузова, 13 18.00-20.00

І початков.

18.00-20.00

І початков.

13.00-15.00

І початков.

18.00-20.00

І початков.

18.00-20.00

І початков.

15.00-17.00

І початков.

16.00-18.00

І основний

16.00-18.00

І основний

18.00-20.00

І основний

16.00-18.00

ІІІ основний

16.00-18.00

ІІІ основний

16.00-18.00

ІІІ основний

10.00-13.00

ІІІ основний

Корнєєва Олена Іванівна

Хор

ЗОШ №30 каб.9 14.00-16.00

ІІ початковий

14.00-16.00

ІІ початковий

14.00-16.00

ІІ початков.

16.00-18.00

І основний

14.00-16.00

ІІ початков.

14.00-16.00

ІІ початковий

19.00-20.00

І початков.

19.00-20.00

І початков.

19.00-20.00

І початков.

16.00-19.00

І вищий

. 16.00-19.00

І вищий

16.00-19.00

ІІ основний

16.00-19.00

ІІ основний

 

+аматорського об’єднання «Палітра» та «Рампа»

Аматорські об’єднання  «Палітра» «Рампа»

Назва гуртка

ПІБ педагога

каб Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Неділя
1. образотворча студія

народний 

художній колектив 

Татаринова

Алла Григорівна

відмінник освіти України 

ЗОШ №30

каб. 15

14.00-16.00

ІІ початков.

14.00-16.00

ІІ початковий

14.00-16.00

ІІІ основний

14.00-16.00

ІІІ основний

16.00-19.00

IVосновний

19.00-20.00

Інд.

16.00-19.00

IVосновний

19.00-20.00

Інд.

16.00-19.00

ІІ вищий

19.00-20.00

Інд.

16.00-19.00

ІІ вищий

19.00-20.00

Інд.

16.30-19.30

ІІ вищий

гобелен

2. Арсієнко Олена Леонідівна ЗОШ №30

каб.16 

18.00-20.00

І початковий

18.00-20.00

І початковий

14.00-16.00

ІІ початковий

14.00-16.00

ІІ початковий

14.00-16.00

ІІ початковий ліплення

16.00-18.00

І основний

16.00-18.00

І основний

18.00-19.00

І основний

Інд.

16.00-18.00

ІІ основний

18.00-20.00

ІІ основний

19.00-20.00 ІІ основний

Інд.

16.00-19.00

ІІІ вищий

19.00-20.00

Інд.

15.00-18.00

ІІІ вищий

3. Гурток

Образотворчого мистецтва

Цаприка

Наталія Юріївна

66

дистан-ційно

15.00-18.00

І початковий

15.00-18.00

І початковий

18.00-19.30

І основний

18.00-19.30

І основний

4.

5.

Гурток ударних інструментів

Солом’янчук Віталій Анатолійович 

68 дистан-ційно 14.10-17.10

ІІІ основний

14.10-17.10

ІІІ основний

14.10-17.10

ІІІ основний

Авторська пісня

Алексєєва

Олена Іванівна

    49

дистан-ційно

16.30-19.30

ІІ початковий

13.30-19.30

ІІ початковий

6. Театральний гурток «Pikasello» 

Шкляренко Станіслав Віталійович

36 17.00-20.00

І початковий

Субота

11.00-14.00

І початковий

Неділя

12.00-15.00

І початков

7. Циркова студія

«Арлекін» «Народний худ. колектив»

Голубова

Ксенія 

Вячеславівна

сцена  14.00-16.00

І початковий

14.00-15.00

Інд.

14.00-16.00

І початковий

14.00-16.00

І початковий

16.00-18.30

ІІ основний

15.00-16.00

Інд.

16.00-18.30

ІІ основний

16.00-18.30

ІІ основний

16.00-18.30

ІІ основний

8. Єсковець

Дмитро Вікторович

сцена 14.00-16.00

І початковий

14.00-15.00

Інд.

14.00-16.00

І початковий

14.00-16.00

І початковий

16.00-18.30

ІІІ основний

15.00-16.00

Інд.

16.00-18.30

ІІІ основний

16.00-18.30

ІІІ основний

16.00-18.30

ІІІ основний

9. Ансамбль с/б танцю  «Фієста» 

«Народний худ. колектив» 

Шевцов Геннадій Геннадійович

2 14.30-16.00

ІІ початковий

16.30-18.00

ІІ початковий

18.30-19.30

інд.

19.30-20.30

ІІІ основний

16.00-18.00

ІІІ основний

18.00-21.00

ІІІ вищий

18.00-19.00

ІІІ вищий

19.00-20.00

інд.

10 Шевцова Лариса Анатоліївна     2 17.00-19.00

ІІІ основний

17.00-19.00

ІІІ основний

18.00-19.00

ІІІ основний

19.00-20.00

інд.

19.00-20.00

ІІІ вищий

19.00-21.00

ІІІ вищий

11. Новотарський Микола Євгенович     67 16.30-18.00

І початковий

16.30-18.00

І початковий

18.00-20.00

ІІ початковий

17.00-18.00

Інд.

18.00-20.00

ІІ початковий

16.00-17.00

Інд.

12.  «Театр моди, таланту та успіху» 

Борщ Ірина Іванівна     

45  16.00-18.00

ІІІ основний

Субота

11.00-13.00

ІІІ основний

10.00-11.00

Інд.

16.00-18.00

Субота

13.00-15.00

ІІІ основний

11. Гурток сценічної мови та конферансу

Лаврова

 Аліна Олександрівна

53 16.00-19.00

І основний

16.00-19.00

І основний

16.00-19.00

І основний

12. Гурток «FitnesBetta»

Белькова

 Тетяна Володимирівна

ЗНВК №108, каб. 212 11.00-13.00

І основний

11.00-13.00

І основний

10.00-12.00

І основний

12.00-13.00 інд.

15.30-17.30

ІІІ основний

15.30-17.30

ІІІ основний

13.00-14.00

Інд.

15.30-17.30

ІІІ основний

17.30-19.30

ІІ вищий

13.00-14.00 інд.

14.00-15.00 інд

17.30-19.30

ІІ вищий

17.30-19.30

ІІ вищий

13. Талант-студія «Фріда»

Дановська

Ганна Олексіївна

    18 16.30-17.30

І початковий

16.30-17.30

І початковий

16.30-17.30

І початковий

18.00-20.00

І основний

18.00-20.00

І основний

18.00-20.00

І основний

16.00-19.00

І вищий

16.00-19.00

І вищий

субота

11.00-14.00

І вищий

 

+ гуртків Центру української культури та Центру іноземних мов

Центр української культури

Назва гуртка

ПІБ педагога

каб Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Неділя
«Жар-птиця»

Шугай Ганна Миколаївна

ЗНВК №66 13.00 – 15.00

ІІ основний

13.00 – 15.00

ІІ основний

13.00 – 15.00

ІІ основний

Курузова, 13

каб. 1

16.00 – 19.00

І основний

15.00 – 18.00

І основний

16.00 – 19.00

ІІ вищий

16.00 – 19.00

ІІ вищий

«Моделювання іграшки-сувенір»

Туз Оксана Григорівна

Мурманська, 3 15.30 – 18.30

ІІ основний

15.00 – 18.00

ІІ основний

Субота

10.00 – 13.00

ІІ основний

«Квіткова фея»

Мінченко Ганна Костянтинівна

Кіяшка, 42 17.00 – 19.00

І початковий

15.00 – 17.00

І початковий

09.00 – 11.00

І початковий

17.00 – 19.00

І початковий

18.00 – 20.00

І початковий

10.00 – 11.00

(інд.)

09.30 – 11.30

І основний

16.00 – 18.00

І основний

12.00 – 14.00

І основний

16.30 – 19.30

І вищий

16.30 – 19.30

І  вищий

14.00 – 17.00

І вищий

17.00 – 18.00

(інд.)

«Петриківський розпис»

Краснокутська Тетяна Федорівна

Мурманська, 3 14.00 – 17.00

І основний

14.00 – 17.00

І основний

09.00 – 10.00

(інд.)

10.00 – 13.00

17.00 – 20.00

І вищий

16.00 – 19.00 13.00 – 16.00

16.00 – 17.00

(інд.)

17.00 – 19.00

І початковий

14.00 – 16.00

16.00 – 17.00

(інд.)

14.00 – 16.00

І початковий

Центр іноземних мов

Назва гуртка

ПІБ педагога

каб Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Неділя
Англійська мова

Романенко Анна Едуардівна

Каб.20 15.00 – 17.00

ІІ початков.

15.00 – 17.00

ІІ початков.

15.00 – 17.00

ІІ основний

15.00 – 17.00

ІІ основний

17.00 – 19.00

ІІІ основний

17.00 – 19.00

ІІІ основний

17.00 – 19.00

ІІІ основний

5. Німецька мова 

Калюжна Тамара Михайлівна 

Каб.22 15.00 – 17.00

ІІІ основний

15.00 – 17.00 

ІІІ основний

15.00 – 17.00

ІІІ основний

17.00 – 19.00

І основний

17.00 – 19.00 

І основний

17.00 – 19.00

І основний

 

+хореографічної студії «Весняночка», «Перші кроки», «Барвінок», «Логостимулон»

Хореографічна студія «Весняночка»  Новгородська,15

П.І.Б. педагога Танц. зала Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Неділя
1. Воронцова Наталя Іванівна вели-ка 15.00 – 18.00

IV основний

16.00 – 19.00

IV основний

12.00-15.00

IV основний

2. Острогляд Яна Володимирівна 14.00 – 16.00

І основний

13.00-14.00

Інд.

14.00 – 16.00

Субота

12.00- 14.00

16.00 – 18.00

ІІ основний

16.00 – 18.00

ІІ основний

16.00 – 18.00

ІІ основний

14.00 – 16.00

ІІ початковий

14.00 – 16.00

ІІ початковий

Субота

14.00-16.00

16.00-17.00

інд

18.00-20.00

І початковий

18.00-20.00

І початковий

Субота

09.00-10.00

Інд.

10.00-12.00

                                                         3. Черномазов Олександр Юрійович мала 13.00-14.00

інд.

14.00 – 16.00

І основний

16.00-18.00

IV основний

18.00 – 20.00

ІІ вищий

13.30-14.30

Інд.

14.30-15.30

І початковий

4. Скрипченко Олена Сергіївна мала 18.00 – 21.00

ІІ вищий

17.30 – 20.30

ІІ вищий

09.00-12.00

16.00-17.00

інд.

18.00 – 21.00

І вищий

16.00-17.00

Інд.

17.00 – 20.00

12.00-15.00

15.00-16.00

інд.

5. Ігнатьєва-Хрипко

Христина Аркадіївна

вели

ка

16.00-17.00

І початковий

09.00-10.00

інд.

Субота

09.00-10.00

17.00-18.00

І початковий

10.00-11.00

інд.

Субота

10.00-11.00

18.00-19.00

ІІ початковий

11.00-12.00

інд

Субота

11.00-12.00

6. Кухленко

Тетяна Федорівна

15.00-17.00

І основний

17.00-19.00

IV основний

Субота

12.00-14.00

ІІ основний

14.00-16.00

ІІ вищий

16.00-17.00 інд.

Школа розвитку дитини «Перші кроки».

Назва гуртка

ПІБ педагога

Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
Шагарова Тетяна Галактіонівна

Сходинки гри

Світ кольору і форм

41 17.05 – 17.35

18.15 – 18.45

І початковий

16.30-17.00

17.05 – 17.35

18.15 – 18.45

17.40 – 18.10

18.50 – 19.20

І початковий

17.40 – 18.10

18.50 – 19.20

Панова Лідія Григорівна

Говірка літера

  Лічилочка

41 17.40 – 18.10

18.50 – 19.20

І початковий

17.40 – 18.10

18.50 – 19.20

16.30-17.00

17.05 – 17.35

18.15 – 18.45

17.05 – 17.35

18.15 – 18.45

І початковий

Гурток «Логостімулон»

Назва гуртка

П.І.Б. педагога

Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
1. Курницька Любов Тимофіївна 40 11.40-12.10

І початковий

11.40-12.10

І початковий

14.30-15.00 

інд.

12.10-13.40

І початковий

12.10-13.40

І початковий

15.00-15.30

інд.

15.30-16.00 

інд.

16.00-16.30

16.30-17.00

«Барвінок»

Назва гуртка

ПІБ педагога

Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Неділя
Школа «Барвінок»

Поліщук

Інеса Юріївна

Курузова, 13 кб.2 17.00-17.40

17.40 – 18.20

18.20 – 19.00

19.00 – 19.40

17.00-17.40

17.40-18.20

18.20-19.00

19.00-19.40

9.00-9.40

9.40-10.20

10.20-11.00

11.00-11.40

11.40-12.20

12.20-13.00

13.00 – 13.40

13.40-14.20

14.20 – 15.00

15.00 – 15.40

Пойда Євгенія Володимирівна ЗОШ №30

каб. 4

9.00-9.30

9.35-10.05

10.10-10.40

10.55-11.25

9.00-9.30

9.35-10.05

10.10-10.40

10.55-11.25

2.
9.00-9.30

9.35-10.05

10.10-10.40

10.55-11.25

9.00-9.30

9.35-10.05

10.10-10.40

10.55-11.25

16.30-17.00

17.05-17.35

17.45-18.15

18.20-18.50

16.30-17.00

17.05-17.35

17.45-18.15

18.20-18.50

3. Маринюк Людмила Вікторівна

Арт – терапія

12.40-13.10 12.40-13.10 12.40-13.10 12.40-13.10 10.00-11.30

Інд.

16.00-16.30 11.40-12.10
17.40-18.10 16.00-16.30
4. Романенко Анна Едуардівна

Англійська мова для маленьких

12.05-12.35 12.05-12.35 12.05-12.35 12.05-12.35
17.45-18.15
18.20-18.50
5. Хебіна Ірина Костянтинівна

Комп’ютерна абетка

11.30-12.00 11.30-12.00 11.30-12.00 11.30-12.00
16.30-17.00
17.05-17.35
6. Дерябкіна Вікторія Вікторівна 16.30-17.00

17.05-17.35

17.45-18.15

18.20-18.50

16.30-17.00

17.05-17.35

17.45-18.15

18.20-18.50

 

+науково–технічного, еколого–натуралістичного, спортивного та соціально–реабілітаційного напрямків освіти

Гуртки науково-технічного, спортивного, дослідницько – експериментального  та соціально-реабілітаційного напрямків навчання.

Назва гуртка

П.І.Б. педагога

Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Неділя
7. Кулінарний гурток

Карпенко

Ольга Юріївна

64

дистан-ційно

15.00 – 18.00

ІV основний

15.00 – 18.00

ІV основний

15.00 – 18.00

ІV основний

8. Центр дитячих соціальних  ініціатив«Оріон»

Самофалова

Ніна Іванівна

29

дистан-ційно 

16.30 – 18.30

І основний

16.30 – 18.30

І основний

12.00 – 13.00

(інд.)

9. Інформатика

Хєбіна

Ірина Костянтинівна

31 

дистан-ційно 

14.00 – 17.00

ІІ основний

13.00 – 14.00

(інд.)

14.00 – 17.00

Гурток квітникарів-аранжувальни-ків

Корзун

Світлана Анатоліївна

54 

дистан-ційно

15.00-18.00

І основний

15.00-17.00

17.00-18.00

Інд.

10.00-13.00

(філія вул. Кіяшка, 42)

10. Таїландський бокс

Валієв Ренат Іскандарович

ЗОШ №30

спортивна

зала

16.00 – 18.00

І вищий

16.00 – 18.00

І вищий

16.00 – 18.00

І вищий

ЗНВК №108

ІІ спорт. зала

13.00 – 15.00

І основний

13.00 – 15.00

І основний

Субота

10.00 – 12.00

15.00 – 17.00

І початковий

15.00 – 17.00

І початковий

Субота

08.00 – 10.00

17.00 – 20.00

І початковий

17.00 – 20.00

І початковий

Субота

12.00 – 15.00

(інд.)

11. Таїландський бокс

Бичківський Сергій Олексійович

ЗНВК

№ 49

каб. 113

17.30 – 19.00

І вищий

Субота

17.00 – 18.30

Неділя

14.30 – 16.00

19.00 – 20.30

І вищий

Субота

18.30 – 20.00

Неділя

16.00 – 17.30

ЗК «МГА»

каб. 79

І початковий Субота

12.30 – 14.30

14.30 – 16.30

Неділя

9.00 – 11.30

11.30 – 14.00

12 Таїландський бокс

Євтушенко Вікторія Валеріївна

каб. 27 19.00 – 21.00

І початков.

19.00 – 21.00

І початков.

19.00 – 21.00

І початков.

Ліцей «Логос»

спортив-на зала 

16.30 – 18.30

І вищий

16.30 – 18.30

І вищий

Субота

11.00 – 13.00

18.30 – 20.30

І основний

18.30 – 20.30

І основний

Субота

13.00 – 15.00

13 Лего -конструювання

Гончарова Анастасія

Ігорівна

ЗНВК №109

каб. 223

13.00 – 15.00

І початков.

13.00 – 15.00

І початков.

11.00 – 13.00

І початковий

15.00 – 17.00

І початков.

15.00 – 17.00

І початков.

13.00 – 15.00
17.00 – 19.00 17.00 – 19.00 15.00 – 17.00

І початковий

14. Гурток астрономії

Петриченко

 Євген Сергійович

Гімна-зія №71

каб. 37

15.00 – 17.00

І основний

15.00 – 17.00

І основний

12.00 – 14.00

І основний

17.00 – 20.00

ІІІ вищий

17.00 – 20.00

ІІІ  вищий

14.00 – 17.00

ІІІ вищий

15. Гурток робототехніки

Інденко

Сергій Володимирович

каб. 19

дистан-ційно

15.00 – 17.00

І основний

15.00 – 17.00

І основний

15.00 – 17.00

І основний

15.00 – 17.00

І основний

15.00-16.00 

інд.

17.00 – 19.00

І основний

17.00 – 19.00

І основний

17.00 – 19.00

І основний

17.00 – 19.00

І основний

16.00 – 17.00

інд.

16. Гурток авіа моделювання

Голубков

Олексій Юрійович

31

дистан-ційно 

17.00 – 20.00

ІІ вищий

17.00 – 20.00

ІІ вищий

Субота

10.00 – 13.00

17. Гурток графічного дизайну

Соболь

Ірина Валеріївна

ЗНВК №108

методич-ний кабінет

15.30 – 18.3

І вищий0

15.30 – 18.30

І вищий

15.30 – 18.30

І вищий

15.30-18.30

І основний

15.30-18.30

І основний

Субота

15.30-18.30

І основний

 

+«Медіа – школи»
Медіа школа  та соціально-реабілітаційного напрямків навчання.

Назва гуртка

П.І.Б. педагога

Каб. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Неділя
1. Аудіо – відео технології

Шпіленок Володимир Петрович 

30-А

дистан-ційно

15.30-17.30

І вищий

15.30-17.30

І вищий

15.30-17.30

І вищий

17.30-19.30

ІІ вищий

17.30-19.30

ІІ в вищий

17.30-19.30

ІІ вищий

2.  Журналістика та видавнича справа

Печерська  Іляна Михайлівна

Гімназія

№ 50

каб. 104

15.00-17.00

ІІ основний

15.00-17.00

ІІ основний

11.00-13.00

13.00-14.00 інд

17.00-20.00

І вищий

17.00-20.00

І вищий

14.00-17.00

17.00-18.00 інд

дистанційно

3. Фотостудія «Образ»

Дворний Борис Вікторович

26 дистан-ційно 16.00-19.00

І основний

16.00-19.00

І основний

14.00-17.00

І основний

4. WEB дизайн

Кузьменко Вадим Володимирович

30

дистан-ційно

14.00-16.00

І основний

14.00-16.0

І основний

14.00-16.00

І основний

16.00-18.00

ІІ основний

16.00-18.00

ІІ основний

16.00-18.00

ІІ основний

18.00-20.00

ІІ основний

18.00-20.00

ІІ основний

18.00-20.00

ІІ основний