«ЛОГСТІМУЛОН» WE WROCLAWIU

З вересня 2022 року гурток мовленнєвого розвитку та логоритміки продовжив свої заняття у дружній Польщі. Фундація Вроцлава підтримала багатьох дітей з України і надала можливість для подальшого їх розвитку. Була створена максимальна можливість проводити волонтерські заняття з дітьми, які мають вади мовлення. Керівниця гуртка, логопед Курницька Любов Тимофіївна проводить заняття з дітьми дошкільного віку у двох групах від 3 до 5 років та від 5 до 7 років. Батьки отримають первинні консультації та висновки діагностичних обстежень, вчаться разом з дітьми робити артикуляційну гімнастику, пальчикову гімнастику, вправи на правильне мовленнєве дихання, фонематичну зарядку, вміння розвивати комунікативні функції.

До новорічних свят вихованці підготували вірші, брали участь у виступах на імпровізованій сцені, відчули підтримку і радість, відволіклися від воєнного сьогодення.

З вихованцями, які мешкають в інших містах і країнах, заняття проводяться дистанційно. Такі зустрічі надихають їх на продуктивне спілкування. Вони дуже старанно виконують вправи і неймовірно радіють, коли вдається правильно промовляти важкі звуки та слова. Ми записуємо аудіо-скоромовки, вірші, перекази. Кожна зустріч  – це  справжня можливість повірити в свої сили. Це теж маленький фронт, який можуть подолати наші малюки.