НАШІ СТУДЕНТИ

За доброю традицією щороку ми від душі радіємо разом з нашими випускниками, що стають студентами вищих навчальних закладів!

Вітаємо Катерину Белицьку, випускницю гуртка «Журналістика та видавнича справа» Медіа – школи ЗПО «МПДЮТ», із успішним вступом до факультету «Журналістика» Запорізького Національного Університету! Життєрадісна, щира, креативна та шалено талановита Катя здійснила величезний крок на шляху до мрії! 

За чотири роки навчання, творчості та наполегливої практики в нашій Медіа школі Катерина досягла значних успіхів. Входила до редакційної команди молодіжної газети «TEENS WAY». Завзято експериментувала з різними жанрами. Здобула низку відзнак національних літературних конкурсів і фестивалів. Її оповідання за темою соціальна проза воєнного часу були перекладені англійською мовою та оприлюднені в міжнародній програмі Wars.Ukrainians.Humaniti (професійні письменницькі спільноти).

Нехай це тільки початок, але це є гарний старт в подальшому підкоренні професійних вершин! Тож, бажаємо Катерині цікавого навчання, справжнього захоплення справою, міцних успіхів та великих можливостей!