ПАТРІОТИЧНА ПЕТРИКІВКА

Вихованці гуртка  «Петриківський розпис» (керівниця Тетяна Краснокутська)  брали участь в двох конкурсах, кожен з яких приніс призові місця юним майстриням. У ІІ відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «Народ-герой героїв появляє», який тривав до 28 червня 2023 року у м. Києві,   Краснокутська Евеліна посіла ІІІ місце за роботу «Тризуб», Іванюк Марія – ІІ місце, назва роботи «Тризуб перемоги», Бабенко Глікерія – ІІ місце за роботу «Моя Україна», Подимська Аліса здобула  І місце за  роботу «Птах щастя».

А участь у Міжнародному двотуровому конкурсі мистецтв «Global ART» (з 30.06.2023 по 14.07.2023 року, м. Київ) принесла найвищі нагороди!

Бабенко Глікерія, 12 років – ГРАН-ПРІ, назва роботи «Киця»,  – яскрава, фантастична робота, виповнена різними техніками петриківського розпису та з любов’ю до тварин;

Єременко Андрій, 12 років – ГРАН-ПРІ, назва роботи «Сім’я», яка розкрила важливість сім’ї для дитини, любові батьків та їх підтримки.

Іванюк Марія, 14 років – І місце, назва роботи «Запорізький козак». Патріотична тема цієї роботи присвячена усім нашим захисникам, які виборюють наше мирне та незалежне майбутнє.

Роботи вихованців гуртка «Петриківський розпис» виповнені з любов’ю і старанням. Кожна дитина обирала ідею свого твору, яка найближча до неї, та дуже її характеризує.  Вітаємо наших талановитих вихованців!