ПОДИХ КОЛЬОРУ

30 липня 2024 року маленькі відвідувачі Цифрового освітнього центру, що створений на базі Запорізькій гімназії №62 в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійного фонду «Посмішка ЮА» за фінансової підтримки Європейського союзу та уряду Люксембургу, разом з психологом ЗПО «МПДЮТ» Оленою Філоненко створювали незвичайні нейрографічні малюнки.

Нагадаємо, що нейрографіка – це метод, що допомагає налагодити контакт зі своїм «я» через малювання.  Нейрографіка –  це значно більше, ніж малювання. Вона може надихати, заспокоювати, емоційно наповнювати та, навіть, лікувати. Навички малювання не потрібні, активізується дрібна моторика рук, завдяки чому формуються нові нейронні зв’язки, що впливають на розумові процеси.

Олена Володимирівна запропонувала дітям за допомогою фломастеру, кольорових олівців намалювати на папері довгу петлю або перехресну лінію (простіше кажучи, каракулі). «Не намагайтеся намалювати щось конкретне, нехай це буде просто лінія», попросила вона. Діти старанно працювали над малюнками, закругляли гострі кути, домальовували фігури, розфарбовували малюнок на свій розсуд. А коли малювали, думали про щось своє, добре,  позитивне.

Надихаюча обстановка заняття, яскраві, активні кольори сприяли настрою на краще та трансформації страхів та негативних думок у позитивне русло.