7 ПРИЧИН, ЧОМУ ПАЛАЦ – НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ ВСЕБІЧНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ

1. Запорізький міський Палац дитячої та юнацької творчості вже 87 років нарощує свій освітньо-виховний потенціал. Педагогічний колектив закладу – професійний, потужний, найдосвідченіший. Серед наших викладачів – тренери найвищої категорії, майстри спорту України та міжнародного класу, заслужені працівники культури, заслужені артисти, члени Національних Спілок України.

2. Це комплексний заклад позашкільної освіти (один з найбільших в Україні), який має 7 сучасних перспективних напрямків: більш ніж 60 гуртків та студій за потребами, запитами та вподобаннями кожної дитини. 

3. Ми впевнені: всі діти талановиті та унікальні. Треба тільки направити цю  бурхливу енергію в продуктивне творче русло. Тож, наша мета – розвинути кожну маленьку особистість, пестуючи її унікальні здібності та якості, підготувати її до повноцінного дорослого життя, майбутньої професії та успішної самореалізації.

4.  Ми спрямовані на соціалізацію, психологічну адаптацію та профорієнтацію дітей та молоді віком від 4 до 20 років. На заняттях створюються комфортні умови для навчання та творчості. Отже, з нами ваша дитина завжди в гарній компанії. Бо Палац – справжня творча сім’я, де панує дружба, взаємо підтримка та натхнення.  

5. Ми відповідаємо не тільки освітнім стандартам, але й численним викликам мінливого непростого часу. Зокрема, наші педагоги ефективно використовують онлайн-інструменти для дистанційного навчання. Тож якість, безперервність та високий рівень викладання – гарантовані.

6. Наші випускники отримують Свідоцтво про позашкільну освіту державного зразка та успішно продовжують навчання в вищих навчальних закладах України та світу. А в подальшому стають справжніми фахівцями, досягаючи вершин професійного успіху.  

7. Творчі колективи Палацу ведуть активне, насичене життя. Національні та міжнародні конкурси/фестивалі, різноманітні мистецькі івенти та цікаві  проєкти… Наші діти отримують безліч яскравих вражень та багатий творчий досвід, відчувають свою значимість та радість життя. А також надихаючий смак перемоги та нових можливостей! Так, ми – колектив переможців, який щороку здобуває більш ніж 600 нагород!  

Щиро запрошуємо до нашої великої та дружньої творчої команди! Залишилось тільки обрати гурток чи студію до душі та впевнено стартувати!