88 РОКІВ ТВОРЧОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ТА НАТХНЕННЯ!

19 травня 2024 року Міський Палац дитячої та юнацької творчості відзначає своє 88-річчя! Щороку ми прагнемо ставати краще, тому ці дві вісімки – символ нескінченного освітньо-виховного потенціалу, накопиченого за цей час. Війна задала нову людську та професійну планку.

Тому 88 – це про незламність духу. Про здорові амбіції. Про непереможність розвитку та оновлення.

88 – це відданість справі. Сьогодні наш Палац – не просто один з найбільших в Україні закладів позашкільної освіти. Це справжня майстерня мрій та досягнень, де розквітають дитячі таланти. Наші педагоги – новатори та натхненники, серед яких – тренери вищої категорії, майстри спорту міжнародного класу, заслужені працівники культури України, члени Національних Спілок України.

88 – лідерство та нові звершення. Наші випускники – це гордість та успіх. Наші досягнення – результат натхненної праці, згуртованості та мислення зростання. Ми – колектив переможців, який прагне до розвитку і щороку здобуває все більше нагород. Цього навчального року це 726 призових місць, 47 Гран – прі! Маємо й нові звершення: золоту медаль у Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2024» та почесну відзнаку «Лідер позашкілля – 2023».

88 – впевнена траєкторія успіху. Ми впевнені: всі діти талановиті! Тож створюємо найкращі умови для розвитку кожної маленької особистості. Сім сучасних напрямків навчання і творчості, більш ніж 60 гуртків та студій, допомагають вихованцям підготуватися до повноцінного дорослого життя, майбутньої професії та успішної самореалізації. У нас кожна дитина знаходить заняття до душі, стає частиною великої творчої родини та розпочинає власний шлях досягнень.

88турбота про справжні цінності. Творчі колективи Палацу ведуть активне, насичене життя, сповнене нових можливостей. Наші діти отримують безцінний творчий досвід, відчувають свою значимість та радість життя.

Ми виховуємо творчих, свідомих, обізнаних українців! Щороку, щодня створюємо краще майбутнє для нашої України!