«ЧАЙКА» ТА «ВЕСНЯНОЧКА» ОНЛАЙН У СЛОВЕНІЇ

2 782 учасників з 12 країн світу представили свої творчі роботи в рамках VII-го  Міжнародного конкурсу-фестивалю української культури “Берегиня”, який відбувся наприкінці червня 2020 року у Словенії. Засновниця фестивалю, голова Спілки українців Словенії “Берегиня” Галина Маловшек наголосила, що цьогоріч “Берегиня” став першим міжнародним он-лайн фестивалем української культури.

VII Міжнародний конкурс-фестиваль “Берегиня” відбувся дистанційно з 25 по 29 червня і завершиться Гала-концертом оголошення переможців. Співорганізаторами фестивалю цього року виступила Міжнародна мережа “Разом для Молоді”.

До участі у фестивалі були запрошені хореографічні, вокальні, інструментальні, театральні колективи, майстри, художники,  солісти та малі форми, що працюють в різних жанрах мистецтва з усіх областей України, а також із за меж України, мистецькі колективи української діаспори світу.  Вік учасників –  від 3-х до 26 років та старше.

Виступи учасників переглядали члени міжнародного журі з числа заслужених діячів культури, народних артистів, продюсерів.

Серед багатьох учасників були і наші колективи –  Вокально – хореографічна студія «Чайка», яка брала участь у двох номінаціях: академічний вокал та народний танець, та хореографічна студія «Весняночка». «Чайка» посіла Диплом І ступеню у номінації «Академічний вокал» та два Дипломи ІІ ступеню у різних вікових категоріях у номінації «Народний танець». «Студія «Весняночка» здобула Дипломи ІІ та ІІІ ступенів. Вітаємо з перемогами у престижному Міжнародному конкурсі!