Ансамбль спортивного бального танцю «ФІЄСТА»

Керівники ансамблю:

Професійні якості Шевцова Г.Г. та Шевцової Л.А. як спеціалістів в галузі бальної хореографії підтверджені сертифікатом англійської професійної організації «United Kingdom Alliance»;  кваліфікація «тренер та суддя вищої категорії».

Новотарський Микола Євгенович моб.: (066) 052 15 42

                   Випускник ансамблю спортивного бального танцю «Фієста» студент Національного університету «Запорізька політехніка»,факультет соціальних наук (спеціальність – «психологія»).

Ансамбль спортивного бального танцю «Фієста» існує 32 роки.  Колектив очолюють досвідчені педагоги-керівники. Навчальна програма ансамблю розрахована на 9 років навчання для вихованців від 4 до 17 років. З вихованцями 4-7 років заняття відбуваються в ігровій формі та спрямовані на  розвиток гнучкості, координації, почуття ритму. Виконуються вправи з метою профілактики викривлення хребта та плоскостопості.

На середньому та вищих рівнях навчання опановується  лексика танців європейської та латиноамериканської програм на основі стародавньоіндійської системи вправ, за допомогою якої  вихованці відстежують рух енергії в особистому тілі та енергетичний обмін з партнером і глядачами під час танцю. Заняття відбуваються  в ансамблевій та індивідуальній формах.

В репертуарі ансамблю «Фієста» –  яскраві номери, такі як «Одного разу в грудні», «Тангуера», «Чарівна скринька», «Блюз по-італійські», «Почуття», «Серенада», «Карусель», «Біллі Джін», «Кумпарсіта», «Мілонга», «Гранада» та інші.

Ті, хто пройшов 9-тирічну школу опанування тонкощів танцполу в       ансамблі спортивного бального танцю “Фієста», в змозі з легкістю та  неперевершеністю реалізувати себе в будь-якій професії! Чекаємо на Вас!

Персональний сайт ансамблю «Фієста» – https//www.shevg.me.

Тренувальний процес, перемоги та дозвілля  «Фієсти».