Школа «Барвінок»

Основні предмети у школі «Барвінок» ведуть досвідчені педагоги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пойда Євгенія Володимирівна

вчитель початкової школи,

«керівник гуртка – методист»

м.(066)125-47-05

Дерябкіна Вікторія Ігорівна

вчитель початкової школи вищої категорії

м. (093)707-11-59

КЕРІВНИК ГУРТКА

АРТ – ТЕРАПІЯ

ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА ФІЛОНЕНКО

Практичний психолог

Закінчила Запорізький національний університет,

2017 рік

Школа «Барвінок» залучає дітей віком 5-6 років і передбачає річний курс навчання. Заняття проводяться 2-3 рази на тиждень по 35 хвилин в ігровій формі з використанням ігрового матеріалу, іграшок, ігрових ситуацій. Є ранкові (з 9.00 до 13.00) та вечірні (з 16.30 до 19.00) групи.

Школа «Барвінок» працює за спеціально розробленим комплексом програм: «Веселий олівець», «Математична скарбничка», «Від А до Я», «Словниковий ланцюжок», «Віконце у творчість», «Комп’ютерна абетка», «Арт-терапія» (психолог), «Англійська для маленьких».

Мета програми «ВЕСЕЛИЙ ОЛІВЕЦЬ» – розвиток дрібної моторики пальців, формування навичок користування письмовим приладдям, трафаретом; правильно сидіти під час письма. Програма «МАТЕМАТИЧНА СКАРБНИЧКА» є логіко-математичною за змістом та передбачає оволодіння вихованцями математичними знаннями.

Програма «ВІД А ДО Я» мовленнєвого спрямування. Формування навичок основ грамоти, ознайомлення зі звуками та буквами як знаками для позначення голосних і приголосних звуків на письмі.

Програма «СЛОВНИКОВИЙ ЛАНЦЮЖОК» створена для роботи з розвитку зв’язного мовлення.

АРТ-ТЕРАПІЯ  – це психотерапевтичний напрямок, який  включає до себе багато інших, таких як музикотерапія, казко терапія, кольоро терапія, лялько терапія, терапія галькою та піском.

Програма «КОМП’ЮТЕРНА АБЕТКА» розвиває творчі навички при роботі з комп’ютером.

Програмою «АНГЛІЙСЬКА ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ» передбачено збагачення лексичного словника дитини за чотирма сферами життєдіяльності: «Природа», «Культура», «Люди» і «Я Сам».