Циркова студія «Арлекін» «Народний художній колектив»

Циркова студія «Арлекін»

 «Народний художній колектив

Керівники студії:

Єсковець Дмитро Вікторович

моб.:  (068) 767 00 21

Майстер спорту зі спортивної гімнастики, випускник 

циркової студії «Арлекін»

(керівники – Любов та Володимир Свириденко).

Працює у Позашкільному навчальному закладі «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» перший рік за навчальною програмою студії «Арлекін».

Дмитро Вікторович має більш ніж 20-річний досвід роботи цирковим артистом у жанрах «повітряна гімнастика», «акробатика» та «еквілібр».

Працював за контрактною системою у багатьох країнах світу, серед яких Білорусь, Польща, Китай, Росія. Брав участь у відомому творчому проекті «Зірки Азії».

Має досвід роботи у дитячому творчому колективі. До занять у студії запрошуються діти та підлітки з 8-ми до 14-ти років. Навчання у цирковій студії розраховано на 5 років. Вихованці концертної групи (3, 4, 5 роки навчання) беруть участь у конкурсах та фестивалях Всеукраїнського та міжнародного рівнів, мають можливість виступати на арені цирку.

Навчальні заняття відбуваються на сцені закладу, що сприятиме придбанню сценічного виконавського досвіду та розвитку артистизму. Під час запису до студії, необхідно  обов’язково мати медичну довідку про стан здоров’я  дитини.