Гурток «Аудіо-видео технології»

Керівник гуртка Шпіленок Володимир Петрович

Закінчив Запорізький Національний технічний університет (журналістика), Запорізький технікум електронних приладів (радіотехніка).

Працював провідним оператором на першій незалежній Запорізькій телекомпанії “Хортиця», технічним директором на телеканалі «МТМ». Програма “Надзвичайні події” була визнана керівництвом обласного УВС кращою програмою 2000 року.

моб. (067) 708 79 62

    Навчальна програма гуртка розрахована на три роки. Побудована для створення творчого, інформаційного, інтерактивного простору учнів від 10 до 16 років, придбання актуальних навичок і умінь, необхідних сучасному фахівцю у сфері відео- аудіо- та Інтернет ЗМІ. Навчання командній роботі, аргументації власної позиції, вміння працювати з аудиторією і на аудиторію. Педагог вирішує з вихованцями наступні завдання: надає основи інформаційних та мультимедійних технологій; розвиває вміння працювати з джерелами інформації; вчить створювати сюжети для новин, аналітичні та розважальні програми; дає основи монтажу, розвиває навички роботи в монтажних програмах; тренує грамотне мовлення. На заняттях використовуються різноманітні форми: практикуми, круглі столи, дискусії, інтерактивні ігри, індивідуальна, парна і групова робота.

Як результат вихованці будуть мати уявлення про жанрове розмаїття інформаційних та мультимедійних технологій та можливості їх використання в академічному середовищі, знати принципи побудови аналітичних і творчих програм, особливості цільової аудиторії, основні жанри журналістики. Вміти працювати з «ньюс-мейкером», організовувати конвеєр новин, визначати стиль і зміст мультимедійного матеріалу, створювати репортаж та інтерв’ю. Володіти монтажними програмами, навичками структурування інформації в новинний сюжет, використовувати грамотне мовлення, формулювати питання для телеінтерв’ю.

Гуртківці задумали і здійснили вже багато вдалих проектів, які посіли призові місця на Міжнародних та місцевих конкурсах.