Гурток фітнесу

Керівник гуртка  – Белькова Тетяна Володимирівна

Закінчила Запорізьке державне музичне училище ім. П. Майбороди, струнне відділення (віолончель), пройшла курси ЗНУ Центра бізнес-освіти за спеціальністю «Олімпійський та професійний спорт. Тренер групових програм з фітнес-аеробіки».

моб.: (068) 448 52 82

Навчальна програма гуртка фітнесу розрахована на 6 років навчання для дітей віком від 6 до 16 років. Заняття дитячим фітнесом дає можливість підтримувати відмінну фізичну форму, стимулює на цікаве та всебічне спілкування,  покращує  мотивацію підлітків до занять фізичною культурою, допомагає подолати розумову втому, поліпшує загальний стан організму.

Займаючись фітнесом, за допомогою спеціальних фізичних вправ і відповідної системи харчування, можна цілеспрямовано змінити фігуру  та розвинути вміння підпорядковувати свої рухи ритму музики. Під час навчання, хлопці та дівчата оволодівають степ-аеробікою, базовою аеробікою, силовим тренінгом, аеробікою з фітболом, стретчингом. Вихованці гуртка беруть участь у щорічному конкурсі «Супер-аеробікс»,  глядачами та суддями якого виступають шановні батьки, а також у концертах та районних спортивних олімпіадах..

Заняття відбуваються  тричі на тиждень по дві години у філії ПНЗ «МПДЮТ»  – на базі ЗНВК №108 в аудиторії  №624  на ІІ-му поверсі. По закінченню курсу навчання, вихованці отримують Свідоцтво про позашкільну освіту державного зразка. Чекаємо на Вас!