Гурток фотоаматорів «Образ»

Керівник гуртка Дворний Борис Вікторович

Закінчив Всесоюзний Державний інститут кінематографії (м. Москва), факультет – кінооператорський. Працював  фотокореспондентом державного інформаційного агентства «Укрінформ» в Запорізькій області. Член Національної Спілки фотохудожників в Україні, член Національної спілки журналістів України.

моб.(068) 589 52 04; (050) 533 96 10

    Фотографія є найбільш поширеним і популярним видом мистецтва серед учнівської молоді. Гурток працює перший  рік з учнями від 12 до 17 років. Навчальна програма реалізується за 2 роки. Заняття у гуртках фотоаматорів розвивають розумові здібності учнів, поглиблюють їх технічні знання та вміння, привчають до самостійності. Діти вивчають будову фотоапаратури, функціональні можливості сучасних фотоапаратів, фізичні процеси, які лежать в основі фотографії. Вивчаються  основи фотокомпозиції та різних жанрів фотографічної творчості –  портрету, пейзажу, натюрморту, рекламної, художньої, репортерської тощо. Гуртківці ознайомлюються із правом інтелектуальної власності та юридичними основами роботи фотомитця.

Керівник гуртка, враховуючи вікові особливості гуртківців, їх інтереси й нахили, використовує такі форми навчання як лекційні та практичні заняття, бесіди, аналіз кращих зразків класиків світового фотомистецтва, майстер-класи, доповіді, розробки гуртківцями власних творчих проектів.

Підсумок роботи гуртка – це участь у фестивалях, конкурсах Міжнародного, Всеукраїнського, обласного, міського рівня, художніх пленерах, у  заходах Палацу і міста.  Організовуються персональні та тематичні виставки, цікаві екскурсії на фотовиставки, зустрічі з фотохудожниками, діячами мистецтва.