Гурток історичного моделювання

Керівник гуртка – Чудеснов Михайло Євгенійович

Закінчив Запорізький Національний університет за спеціальністю «фізика конденсованого стану». Кваліфікація –  фізик, науковий співробітник.

моб.: (093) 061 65 05

Гурток існує у Палаці більше 15 років.  Навчальна програма розрахована на 3 роки навчання для  підлітків та молоді віком від 12 до 19 років та передбачає комплексну підготовку за такими напрямками:

–      історія,

–      моделювання зброї,

–      фехтування та театралізація (турніри, вистави, фестивалі).

Гуртківці вивчають, як виглядав справжній лицар, знайомляться з макетами середньовічної зброї, спорядженням для тренування, мають змогу особисто відчути себе лицарем, поглибити знання з історії Середньовіччя, а також, пройти тренінги з опанування базових концепцій сучасного мечів бою (за версією федерацій HMBA та HEMA). Вихованці беруть участь у створенні та виготовленні історичних костюмів, театралізації, реконструкції історичних боїв. Показові виступи проводяться під музику, демонструють відчуття ритму, пластику і координацію вихованця.

Тренування проходять на о. Хортиця, де вихованці відчувають себе нащадками запорізького козацтва. Юнаки використовують власноруч виготовлену зброю, обладунки, шоломи й на власному досвіді пізнають складність існування та боротьби людини давніх часів за власне життя, гідність та славу свого народу. Запрошуємо юнаків та дівчат до гуртка!