Гурток «Робототехніки»

Керівник гуртка – Інденко Сергій Володимирович

т. (063) 302 –  00 –  20

Освіта вища. Закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом

Світ навколо нас швидко змінюється. Сьогодні ми вже не уявляймо життя без використання автоматизованих систем та роботів. Різноманітні розумні пристрої поступово проникають в повсякденне життя. Вони невтомно трудяться на користь людям: лікують, захищають, рятують при небезпеці,працюють на виробництві та допомагають науковцям, та кожну мить, непомітно для всіх, виконують безліч рутинних завдань, залишаючи людині більше часу на творчість.

Гурток створений для того, щоб привити любов підлітків до техніки, об’єднати талановитих, творчих юнаків, які бажають щось робити власноруч, навчити їх основам розробки та 3D-проектуванню виробів, слюсарному ділу та ремеслу деревообробки, базовим навичкам з електротехніки та електроніки, а також програмуванню мікро контролерів, які є серцем та розумом кожної сучасної автоматизованої системи, будь то маленька іграшка у вас на столі, або марсохід, який працює на відстані десятків мільйонів кілометрів.

Вихованці гуртка мають доступ до потужного виробничого майданчика, який створено на базі Палацу. До послуг юнаків – 3D-принтери, фрезерні та лазерні станки з числовим програмним забезпеченням, станки для обробки металу, деревини і пластику та безліч різноманітного ручного інструменту. Наявне обладнання дозволяє виготовити будь-який пристрій, що намалює творча уява дитини.

Запрошуймо юнаків віком від 14 до 18 років до нашого дружнього колективу.