Гурток «LEGO-конструювання»

Керівник гуртка   Гончарова Анастасія Ігорівна

Інженер-конструктор
м.(068) 259-13-63

Діти – невтомні конструктори! Конструктор «лего» дозволяє вчитися граючи, і навчитися в грі. Заняття сприяють розвитку навичок конструювання, програмування, розвивають дрібну моторику, просторове мислення і просто вчать думати!

Лего-конструювання – це вид моделюючої творчо-продуктивної діяльності. Конструювання як найтісніше пов’язані з чуттєвим та інтелектуальним розвитком дитини. В процесі занять йде робота над розвитком інтелекту, уяви, дрібної моторики, творчих задатків, розвиток діалогічного і монологічного мовлення, розширення словникового запасу. Особлива увага приділяється розвитку логічного і просторового мислення.

Вихованці гуртка навчаються збирати іграшки з конструктора за схемами, моделювати,  вигадують власні іграшки. Заняття проходять у формі гри та змагань. Діти вчаться адекватно оцінювати свою роботу, працювати і спілкуватися в колективі. Всі заняття проходять в ігровій формі, що дозволяє дитині емоційно відпочивати.

Навчання у гуртку допоможе дитині засвоювати шкільні предмети, такі як математика, фізика, мова.

Також на заняттях гуртка велика увага приділяється вихованню творчої особистості дитини. Вихованці вчаться взаємоповазі,  спільній роботі над проектами, взаємодопомозі.