Гурток «Театр моди, таланту та успіху»

Керівник гуртка – Борщ Ірина Іванівна

Закінчила Київський державний інститут культури ім. О. Корнійчука, культурно-просвітницький факультет, за фахом – керівник самодіяльного театрального мистецтва.

моб.: (050) 911 21 96

Гурток існує у Палаці з 2017 року. Навчальна програма розрахована на 7 років навчання для дітей віком від 6 до 18 років.та передбачає навчання за предметами:

  • клас модельної ходи (дефіле),
  • спецкурс для модельєрів (створення колекцій для показів),
  • фотоклас,
  • сценічна діяльність.

 

Програма призначена допомогти дітям і підліткам правильно орієнтуватись у питаннях моди, мати достовірну інформацію про її творців і молодіжні рухи; тонко відчувати тенденції моди, володіти її лексикою. Завдяки практичному курсу (модельний малюнок, дефіле, майстерність актора, хореографія) учні студії зможуть розкуто триматися на сцені і спілкуватись у житті, збагатити свій духовний світ, отримають особистий досвід з естрадного мистецтва.

В театрі моди існує група модельєрів і шоу-група – «артисти», які допомагають створити театралізоване дійство в ході показу колекцій одягу, є ведучими програм. Під час занять на сцені, відпрацьовується акторська гра, робота з емоціями, створюються постановки модельних студійних вистав.

Вихованці театру – активні учасники  та неодноразові переможці конкурсів театрів моди та краси на Всеукраїнському (м. Київ, Полтава, Кропивницький, Мелітополь, Скадовськ, Дніпро, Одеса) та міжнародному рівнях (Болгарія). Вихованці займаються в комфортних умовах – на сцені та у спеціально обладнаній аудиторії.

Якщо ти хочеш бути стильним і авангардним, досягти високих особистих показників та навчитись створювати яскраві шоу-номери –  ЧЕКАЄМО НА ТЕБЕ у «Театрі моди, таланту та успіху»!

Колектив гуртка «Театр моди, таланту та успіху» та його творче життя.