Гурток «Журналістика та видавнича справа»

Керівник гуртка Печерська Іляна Михайлівна

Закінчила Запорізький Національний університет (юридичний факультет)

Працювала спеціальним кореспондентом суспільно – політичного видання «Наше время плюс» (12 років), присвоєне звання «Репортер 2012 року».

моб. (096) 369 69 61

 

Навчальна програма гуртка «Журналістика та видавнича справа» розрахована на 3 роки навчання для дітей віком від 12 до 16 років. Журналістика – це найкращий інструмент, щоб навчити дитину захоплюватися життям, думати, гарно висловлювати свої думки, спілкуватися, творчо ставитися до любих завдань та мети.

У гуртку вихованці опановують засади журналістики, жанрової та театральної майстерності, отримують навички роботи з інформацією, ділового спілкування,  створюють власні творчі проекти (тексти за різними жанрами, Інтернет-контент, сценарії, есе тощо). Юні автори мають змогу спробувати себе у якості журналістів яскравого друкованого видання – молодіжної газети «Teens Way», брати та давати інтерв’ю на телестудії Медіа-школи Палацу. А також прийняти участь у тренінгах, майстер-класах, конкурсах, екскурсіях, прес-конференціях та інших мотивуючих заходах.

Наші заняття спрямовані на розвиток творчих здібностей підлітків, образного та аналітичного мислення, продуктивної уяви, важливих соціальних навичок та вмінь. Кожна особистість отримає різноманітний та цікавий творчий досвід, який стане у нагоді у подальшому житті, навчанні, професійної компетентності.