Талант – студія «Фріда»

Керівник талант-студії  – Дановська – Шостак Ганна Олексіївна.

Закінчила Запорізький Національний технічний університет, факультет міжнародних економічних відносин. Суддя та тренер вищої категорії згідно з сертифікатами  «International Union of dance educators» та Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сучасного та естрадного танців України».

моб.: (067) 171 73 86

Талант-студія «Фріда» існує 5 років. Навчальна програма колективу розрахована на 7 років навчання для дітей віком від 5 до 17 років. У колективі є молодший, середній та концертний склад вихованців. На заняттях приділяється велика увага фізичній підготовці вихованців, техніці виконання східного танцю – «bellydance», що розвиває витонченість, гнучкість тіла та дає розуміння краси танцювального мистецтва. У гуртку вихованці навчаються втілювати правильну емоційну подачу лексики танців, сприймати особисте тіло як інструмент для відтворення східної мелодії. В репертуарі колективу є сольні та ансамблеві композиції – «Іран», «У зачарованому лісі» «Фенікс», «Зозуля», «Самба».

Колектив постійно бере участь у змаганнях обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. Творче життя у колективі дуже насичене – багато поїздок, виступів, концертів, відвідувань майстер-класів зірок світового східного танцю.

Заняття відбуваються тричі на тиждень за певним розкладом та рівнем навчання. Умови для тренувань – комфортна хореографічна зала, досвідчені педагоги, яскраві сценічні костюми. Персональний сайт талант-студії «Фріда» – frida.zp.ua.