Гурток сценічної мови та конферансу «ГовориТи»

Керівник  – Лаврова Аліна Олександрівна.

Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «Культурологія», кваліфікація – менеджер культури, педагог-психолог.

моб.: (050) 788 16 13

Навчальна програма гуртка сценічної мови та конферансу розрахована на 2 роки навчання для підлітків та молоді віком від 11 до 18 років. Навчаючись у нас, Ви зможете навчитись правильно і красиво розмовляти, отримати навички сценічної мови та конферансу й залучитись до творчої діяльності. Навчання передбачає теоретичні та практичні заняття з таких розділів, як сценічна мова, акторська майстерність, ритмопластика, робота над іміджем, імпровізація, вміння вирішувати організаційні питання. Сценічна практика представлена участю у концертах, конкурсах, фестивалях, шоу-програмах у ролі ведучих. Навчання відбувається в індивідуальній формі.

Заняття проходять тричі на тиждень по три години, репетиції театральних постановок відбуваються на сцені.

Вихованці гуртка навчаються працювати в колективі, набувають навичок професійного партнерства, виявляють активну творчу участь у театральних вікторинах, літературних вітальнях, показах вистав, сценічних мініатюрах, конкурсах і фестивалях з театрального мистецтва.