День без поліетилену

29 червня 2021 р. у Міському Палаці дитячої та юнацької творчості відбувся захід присвячений Міжнародному Дню без поліетилену. Цей захід вихованці та викладачі Палацу зробили вже традиційним. Другий рік поспіль діти власноруч роблять зручні та екологічні екоторбинки (шоппери).

У дворі Палацу проводилися майстер-класи з розпису екоторбинок. Яскраво і мальовничо виглядали торбинки прикрашені петриківським розписом, орнаментом, та сміливими дизайнерськими малюнками. Педагоги Палацу Тетяна Краснокутська, Наталія Цаприка, Ганна Шугай, Ганна Мінченко та Ірина Борщ мов добрі чаклунки надихали своїх вихованців, показуючи майстерний розпис.

В ігровій формі дітлахи дізналися цікаві факти про шкоду пластику. За правильні відповіді вони отримували пам’ятні нагороди – наліпки з логотипом Палацу. Вони одразу ж знайшли своє місце – на екоторбинках.

Театр моди, краси і таланту «Inspiration» показав модне дефіле з шопперами. Шоппер для кожної дитини, що турбується про довкілля – must have. Личить до будь-якого вбрання. І це наочно продемонстрували вихованці Палацу. Їхні яскраві шоппери запам’яталися оригінальністю.

Не менш цікаву колекцію екоторбинок продемонстрував гурток «Фітнес-Бета» під керівництвом Тетяни Белькової. Її енергійні дівчата не тільки показали колекцію екоторбинок, а й виконали естрадно-спортивний номер, вражаючи запальним танцем та піснею.

А завершив захід – феєричний флешмоб, який провели вихованці студії «Весняночка», керівник Наталія Воронцова. Цей флешмоб вже став доброю традицією та візитною карткою вихованців Палацу – «Все залежить лише від нас». Так, звичайно, все залежить лише від нас, бо щодня і щохвилини ми обираємо: купувати у крамниці одноразовий пластиковий пакет чи скористатися екоторбинкою. Вихованці не лише на словах, а й справами доводять, що вони турбуються про довкілля, що їм не байдуже, що буде з нашою країною і планетою у майбутньому.

Приєднуйтесь до Міського Палацу дитячої та юнацької творчості! Великий шлях починається з першого кроку. Ми запрошуємо всіх небайдужих хоча б на один день відмовитися від поліетилену. Покладіть цього дня всі свої покупки у зручний екологічний шоппер! Зробимо нашу країну найгарнішою!