До Всесвітнього дня Землі.

У  2009 році Генеральна асамблея ООН проголосила  22 квітня Міжнародним  днем Землі. На даний час ця дата відзначається у 193 країнах світу.  У період, коли в нашій країні тривають обмежувальні заходи,  пов’язані  з пандемією  корона вірусу, екологи  всього світу відмічають, що пандемія  дає можливість планеті перепочити: знизилися шкідливі  викиди, зменшилися шуми. Природа почувається набагато краще, коли люди менше втручаються в її життя.

Центр дитячих соціальних ініціатив «Оріон»  запросив вихованців до участі  у  віртуальному вернісажі «Сміттю – нове життя», в рамках дитячого соціального проекту «Друге життя» (автор проекту – вихованка циркової студії  «Арлекін» Крамченко Олександра, керівник проекту  – керівник ЦДСІ «Оріон» Самофалова Ніна Іванівна), щоб привернути увагу до  свідомого  використання   природних ресурсів  через творчу діяльність  з втор сировиною. На вернісаж були представлені  фотографії робіт за трьома напрямками: «Мистецтво з відходів», «НІ – поліетилену!» та «Креативний задум».

Картину «Акваріум» представив  Радченко Каспер, вихованець студії образотворчого мистецтва (керівник А.Г. Татаринова) в напряму «Мистецтво з відходів». Матеріалом для роботи були пластикові пляшки, металеві кришечки та фантазія.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найбільш популярним  виявився напрям «Креативний задум», який надавав можливість перетворити відходи у корисні для людини речі і таким чином скоротити шлях на смітник. Справжніми еко дизайнерами стали вихованці студії образотворчого мистецтва (керівник Татаринова А.Г.) та гуртку  «Квіткова фея» (керівник Мінченко Г.К.), які  представили свої роботи і зробили перший крок  до життя в стилі ЕКО .

Матеріалом для  корисних  та красивих речей стали чоловічі сорочки та старий светр  (Стаєнна Настя «Торбинка для змінного взуття» та її мама Оксана Юріївна «Фартух для занять в студії», «Місце для улюбленця», «Захисна маска») , пластикові пляшки та кришечки (Видиш Анна «Коробочка для подарунків» ,  «Підставка під гаряче»  та  Черкашина Анна   «Органайзер»), використані поліетиленові пакети (Сінченко Олександра –  «Сумка – рюкзак»), стара наволочка (Слепченко Єва –  «Ліжечко для  пухнастого друга» ),  втулки від уалетного паперу та рушників (Сінченко Марія –  «Органайзер») та ще  багато чого корисного.

Корисні речі від Стаєнної Насті та її мами.

Видиш Анна та її роботи.

Черкашина Анна та її «Органайзер»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сінченко Олександра  «Сумка – рюкзак»   з  поліетилену.

Паперовий «Органайзер» Сінченко Марії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доценко Аліна «Меблі для Вінні Пуха»

 

Слепченко Єва «Ліжко для пухнастого друга»

Від автора проекту «Ваза для цукерок» з пластикової пляшки  чудово  підходить і для весняних квітів.

Автор проекту впевнена, що День Землі  спонукає нас  бути уважними до навколишнього середовища на планеті Земля.

Проект сприяв покращенню екосвідомості у вихованцівта та довів, що відповідальність та власна дієвість  змінюють нас та наше життя. Любити та берегти планету  необхідно разом. Вона у нас одна і вона унікальна.