ІГРИ ПАТРІОТІВ 2020

13 жовтня на території перед Позашкільним навчальним закладом «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» відбувається Міський військово  – патріотичний захід «Ігри патріотів», який  проводиться з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, учасників бойових дій, формування у підростаючого покоління почуттів до рідної землі, до героїчного минулого держави і сьогодення, відповідального ставлення до обов’язків майбутніх захисників Вітчизни.

Ігри проходили напередодні свята – Дня захисника України, яке відзначається 14 жовтня. А для нас, Запоріжців, це особливий ще й тому, що саме в цей день 14 жовтня 1943 року Запоріжжя було звільнено від фашистських загарбників.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням міського військово – патріотичного заходу  «Ігри патріотів» здійснює  департамент освіти і науки Запорізької міської ради. Організатором даного заходу виступає  Позашкільний навчальний заклад «Міський Палац дитячої та юнацької творчості» Запорізької міської ради Запорізької області. Партнери заходу –  військова частина 3029 Національної гвардії України.

У заході брали участь 5 команд закладів  загальної середньої освіти міста (по однієї команди від району): ЗЗОШ №69 Дніпровського району, ЗНВК №111 Шевченківського району,  ЗЗОШ № 32 Хортицького району, ЗНВК «Запорізька січ» Вознесенівського району, ЗЗОШ№76 Олександрівського району.

Учасники змагались на  станціях «смуга перешкод», «технічна допомога», «метання «гранати» (м’яча) в ціль», «екстрена валіза», «мінне поле», демонстрували теоретичні знання  на станціях «Атака» та «Сучасні герої»,  відповідали на питання про історію Збройних сил України, розповідали  про подвиги військових, що  загинули під час бойових дій в зоні операції Об’єднаних сил  та Антитерористичної операції .

А поки журі підраховувало бали, всі разом взяли участь у святковому флешмобі, танцювали та співали разом з вокально інструментальним ансамблем військових частини 3029 національної гвардії України.

Переможці  міського військово – патріотичного заходу «Ігри патріотів»  отримали грамотами департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, кубки, призи та пам’ятні медалі.

Фото: Борис Дворний